Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Logisztikai koordinátor

  • Ez az álláshirdetés 3 napon belül lejár

Nincs tapasztalatod logisztika területén, viszont a lelkesedésed 110 %-on van?
Ne habozz, jelentkezz még ma, lehet épp Téged keresünk!

Gyógyszeripari céghez keresünk új munkatársat

LOGISZTIKAI KOORDINÁTOR

munkakörre, azonnali belépéssel.

Munkavégzés helye: Budapest X. kerület

Feladat:

  • étrendkiegészítő termékek gyártásához való logisztikai feltételek biztosítása
  • leltárkészlet vezetése Excelben
  • leltárak megszervezése, riportolása a cég felé
  • külföldi és belföldi szállítókkal való kapcsolattartás, szállítmány átvétele
  • számlák kezelése
  • termelés koordinálása, meghatározott program alapján

Elvárás:

  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek ( Excel, Word )
  • aktív angol nyelvtudás

Előny:

  • logisztikai végzettség
  • pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Munkaidő:

  • hétfőtől péntekig 07:00-15:30

Fizetés:

  • kimagasló bérezés + cafeteria
  • bónuszok
  • utazási költségtérítés

Jelentkezni fényképes önéletrajzzal lehet.

Kattints a jelentkezem gombra és nyerj Dorko utalványt, vagy egy 350 000 Ft értékű elektromos rollert!

Helyek X. kerület
Budapest
Pest
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás > Logisztikai menedzser, Szállítási menedzser, Szállítási ügyintéző
Értékesítés / Kereskedelem > Raktárvezető
Gyártás / Termelés > Termelési hivatalnok
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol
Aktiválás időpontja 2019.09.27.
Iratkozzon fel állásértesítőre