www.cvonline.hu
Logisztikai koordinátor
Trenkwalder Kft
Régió: Győr-Moson-Sopron
Hozzáadva: 2018.01.25.
Jelentkezési határidő: 2017.01.12.
Hirdetés azonosító: 1102684
lejárt

Multinacionális autóipari beszállító partnerünk számára keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

Feladatok:

  • Üzem készletgazdálkodásának koordinálása
  • Készletmozgások ellenőrzése
  • Üzem logisztikai folyamatainak optimálása, javítása
  • Logisztikai szolgáltató koordinálása
  • Logisztikai szolgáltató teljesítményének mérése
  • Üzemi logisztikával kapcsolatos reklamációk kezelése
  • Rendszeres kapcsolattartás az anyavállalattal
  • Termeléstervező támogatása
  • Termeléstervező távollétében helyettesítés

Elvárások:

  • Felsőfokú szakirányú végzettség vagy középfokú végzettség releváns tapasztalattal
  • Alapszintű német nyelvtudás
  • Felhasználói szintű MS Office ismeretek
  • Eredmény- és célorientált gondolkodás
  • Jó szervezőkészség
  • Csapatmunkára való képesség

Amit nyújtunk:

  • Versenyképes fizetés
  • Multinacionális vállalati környezet
  • Továbbképzési lehetőség

Magán-munkaközvetítői ny. sz.: 29338/2000-0100
Munkaerő-kölcsönzői ny. sz.: 37961/2001-0100
Adatkezelés nyilvántartási száma NAIH-53813/2012.