Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

LOGISZTIKAI KOORDINÁTOR (14-9731)

HumanField Kft.
Régió: Budapest, Pest, Budaörs

Hozzáadva: 2019.11.11.
Jelentkezési határidő: 2019.12.07.

Biztos háttérrel rendelkező partnerünk részére keresünk munkatársat

LOGISZTIKAI KOORDINÁTOR

(14-9731)

pozícióba.

Feladatok:

  • Ajánlatok előkészítése és nyomonkövetése,
  • Folyamatos kapcsolattartás a társosztályokkal,
  • Napi EKÁER igénylés,
  • Vevőszolgálati adminisztratív jellegű tevékenységek végzése, szállítói riportok mentése,
  • Göngyöleg / raklap visszaszállítás szervezése,
  • Termék visszaszállítás szervezése Európán belül,
  • Alkalmanként recepciós feladatok ellátása.

Elvárások:

  • Aktív angol nyelvtudás,
  • Pályakezdők és néhány éves tapasztalattal rendelkezők jelentkezését is várjuk,
  • Előny a logisztikában szerzett ismeret, végzettség, munkatapasztalat.

Amit kínálunk:

  • Hosszú távú munkalehetőség nemzetközi partnerünknél,
  • Családias munkakörnyezet.

A munkavégzés helye: Budapest és Budaörs határa

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el magyar és angol nyelvű önéletrajzát a pozíció megnevezésével és a „14-9731”-es referenciaszám feltüntetésével.

HumanField Vezető- és Specialistakiválasztó Kft.
Link megjelenítése

Helyek Budapest
Pest
Budaörs
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás > Logisztikai menedzser, Logisztikai szakértő, Szállítási menedzser, Szállítási projekt menedzser, Szállítási ügyintéző
Értékesítés / Kereskedelem
Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás > Ügyfélszolgálati munkatárs, Vevőszolgálat
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol
Aktiválás időpontja 2019.11.07.
Iratkozzon fel állásértesítőre