Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Logisztikai gyakornok

Mind-Diák Szövetkezet
Régió: XVIII. kerület

Hozzáadva: 2019.12.12.
Jelentkezési határidő: 2019.12.16.

A TNT a csomagküldés területén nyújt megbízható szolgáltatásokat. A 18. kerületi modern, logisztikai elosztó központjukba várják most új munkatársak jelentkezését, az irodai csapat erősítésére.

Feladatok:

  • fuvarmegrendelésekkel kapcsolatos levelezés kezelése
  • egyeztetés ügyfelekkel
  • kapcsolattartás a futárokkal
  • logisztikai folyamatokban való részvétel
  • riportok készítése

Minden feladatra betanítunk, számos diákunk dolgozik itt, jó csapat vár!

Elvárások:

  • aktív nappali tagozatos hallgatói jogviszony vagy passzív félév
  • Excel és Word alapfokú ismerete
  • alapfokú angol nyelvtudás
  • érettségi
  • legalább felhasználói szintű MS Office ismeretek

Munkaidő

  • hétköznapokon 2-3 alkalommal teljes munkaidőben számítunk rád, de ha heti 5 napot érsz rá, az sem baj :)
  • munkakezdés 8, 9 vagy 10 órakor, ahogy neked kényelmes

Munkavégzés helye

A Budapest Liszt Ferenc Nemzetközi Repülőtéren dolgozhatsz, ahova a Nyugatiból vonattal kb. 20 perc alatt eljuthatsz. Ha a Nyugati nem esik útba, akkor Zugló és Kőbánya-Kispest állomásokon szintén felszállhatsz a reptérre tartó vonatra. A budapesti BKK bérleted érvényes erre a távolságra!

Amit kínálunk

  • az órabér bruttó 1242 Ft és bruttó 1458 Ft között mozog - a tapasztalatoddal arányosan növekszik
  • szakmai gyakorlatodat is legigazoljuk
  • hosszú távú diákmunka

Kérjük, hogy töltsd ki a lenti rövid űrlapot, majd nyomd meg a jelentkezés gombot. Keresni fogunk a megadott elérhetőségeiden.

Helyek XVIII. kerület
Kategória Diákmunka / Szakmai gyakorlat
Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Aktiválás időpontja 2019.12.12.
Iratkozzon fel állásértesítőre