Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Logisztikai gyakornok

Mind-Diák Szövetkezet
Régió: Eger

Hozzáadva: 2019.08.21.
Jelentkezési határidő: 2019.09.10.

Munkalehetőséget ajánlunk a világ vezető kalcium-karbonát gyártójának és speciális vegyi anyagok világméretű forgalmazójának magyarországi vállalatánál. Légy a csapat tagja, és láss bele a cég logisztikai titkaiba!

Feladatok:

  • a közúti szállítással történő árukiadás koordinálása
  • szállítólevelek kiadása
  • EKÁER kezelés
  • sofőrök irányítása

Elvárások:

  • nappali tagozatos, aktív vagy passzív hallgató jogviszony
  • logisztikai területen folytatott tanulmányok
  • angol nyelvismeret
  • jó kommunikációs készség

Munkaidő

  • hétfőtől péntekig heti 20-40 órában, előre egyeztetett beosztásban

Amit kínálunk:

  • bérezés: br. 1500 Ft/óra
  • komoly tapasztalatszerzési lehetőség
  • hosszú távú munkalehetőség

Előnyt jelent:

  • hasonló területen szerzett tapasztalat

Töltsd ki a lenti űrlapot és kattints a "jelentkezem" gombra! Ha már regisztráltál az oldalon, jelentkezz be és jelöld a profilodban a "ráérés" alatt, hogy pontosan mikor tudsz dolgozni. Ha kérdésed lenne, keress bátran a lenti email címen!

Töltsd fel az önéletrajzod és nyerj
Dorko utalványt, vagy egy 350 000 Ft értékű elektromos rollert!

Helyek Eger
Kategória Diákmunka / Szakmai gyakorlat
Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Aktiválás időpontja 2019.08.16.
Iratkozzon fel állásértesítőre