Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Logisztikai gyakornok

Mind-Diák Szövetkezet
Régió: XVIII. kerület

Hozzáadva: 2019.05.27.
Jelentkezési határidő: 2019.06.14.

Vezető logisztikai partnercégünk, a TNT részére keresünk diákokat logisztikai gyakornok pozícióra. Szakirányú gyakorlatszerzési lehetőség!!

Feladatok:

Betanulást követően a TNT raktárában az alábbi logisztikai folyamatokért felelsz:
  • diákszövetkezettel napi létszám-egyeztetés,
  • diákok csoport-besorolása, munkaidő-beosztás
  • raktári logisztikai folyamatok felügyelete: címkézés, pakolás, szkennelés, repülős-kamionos áru-súlykontroll
  • fenti feladatok irányítása és a kapacitásigény jelentése

Néhány hónap alatt a légi és közúti szállítmányozási folyamatokba teljes betekintést nyersz.

Elvárások:

  • Aktív nappali tagozatos hallgatói jogviszony vagy passzív félév
  • Jó szervező és problémamegoldó képesség
  • Szakmai gyakorlat leigazolásának lehetősége

Munkaidő:

Hétfőtől péntekig, heti 4-5 nap vállalása, 06:00-14:00 vagy 14:00-22:00-ig heti vagy napi váltásban

Amit kínálunk:

  • Bruttó diákbér: 1400 Ft / óra + 30% műszakpótlék
  • Igazi jövős-menős feladat
  • Raktári logisztikai folyamatok megismerése
  • Link megjelenítése" style="color: rgb(0, 136, 204); text-decoration-line: none;">Sziget Fesztivál 2019 napijegy - nyereményjáték

Ferihegy 1

Kijutni vonattal Nyugatiból lehet, kb.20 perc, amire több helyen fel lehet szálni (Zugló, Kőbánya-Kispest) a budapesti BKK bérlettel tudod használni.

Légy szíves, töltsd ki a lenti rövid űrlapot, majd nyomd meg a jelentkezés gombot. Keresni fogunk a megadott elérhetőségeiden.

Helyek XVIII. kerület
Kategória Diákmunka / Szakmai gyakorlat
Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Aktiválás időpontja 2019.05.17.
Iratkozzon fel állásértesítőre