Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Logisztikai gyakornok

Mind-Diák Szövetkezet
Régió: Budaörs

Hozzáadva: 2019.05.11.
Jelentkezési határidő: 2019.05.27.

Az Oncotherm Kft. orvostechnikai eszközök gyártásával foglalkozik, küldetésük, hogy a rákos betegek túlélési esélyeit megnöveljék. Jelenleg logisztikai osztályukra keresnek lelkes gyakornokot.

Görgess lejjebb a többi információért!

Feladatok:

  • Raktári feladatok elvégzése, anyagkiszedés, leltár, adatbázis kezelése
  • Logisztikai folyamatok: fuvarszervezés

Elvárások:

  • Nappali tagozatos aktív/passzív hallgatói jogviszony
  • Alapszintű angol nyelvtudás
  • Felhasználói szintű MS Office ismeretek

Munkaidő

  • Hétfőtől csütörtökig 8.00 - 16.30 között pénteken 8.00- 14.00 között heti minimum 20 óra vállalása

Amit kínálunk

  • Bruttó 1 300 Ft/óra
  • Hosszú távú karrierlehetőség
  • Logisztikai tanulmányok kamatoztatása
  • Szakmai tapasztalt szerzés
  • Szakmai gyakorlat leigazolása

Előnyt jelent:

  • "B" kategóriás jogosítvány

Töltsd ki a lenti űrlapot! Jelöld a profilodban a "ráérés" alatt, hogy mikor tudsz dolgozni. Ha kérdésed lenne, keress a lenti e-mail címemen.

Helyek Budaörs
Kategória Diákmunka / Szakmai gyakorlat
Mérnök / Műszaki
Aktiválás időpontja 2019.05.11.
Iratkozzon fel állásértesítőre