Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Logisztikai gyakornok - diákmunka

  • Ez az álláshirdetés 3 napon belül lejár

A kormányrendszerek területén technológiavezető partnerünk az autóipar meghatározó innovatív képviselője.
Folyamatos szakmai fejlődést biztosító, sikeres és gyorsan növekvő vállalat.
Légy részese te is ennek a csapatnak

Logisztikai gyakornokként.

Feladat:

  • Raktárügyintézés, szállítókkal való kapcsolattartás
  • Raktári anyagok be- és kivitelezése
  • Készlet nyilvántartás
  • Társosztályokkal való kapcsolattartás
  • Egyéb adminisztratív feladatok

Elvárások:

  • Nappali tagozatos aktív/passzív jogviszony felsőoktatásban
  • MS Office magabiztos használata
  • Jó fizikai állóképesség
  • Eredményorientált gondolkodás
  • Csapatmunkára termettség
  • Jó kommunikációs képesség és kezdeményezőkészség
  • Szükséges nyelvtudás: Angol (Alapfok)

Amit ajánlanak:

  • Stabil, hosszútávú munkalehetőség
  • Multinacionális, fiatalos munkahely
  • Könnyű megközelíthetőség
  • Jól felszerelt irodaház
  • Rengeteg jó minőségű étkezési lehetőség
  • Versenyképes bérezés
  • Részvétel nemzetközi projektekben

Munkaidő:
Hétfőtől péntekig, 08:00-18:00

Heti óraszám:
20 - 25 óra

Munkavégzés helye:
Budapest XI. kerület

Fizetés:
Br. 1412-1765 Ft/óra

Kattints a jelentkezem gombra és nyerj Dorko utalványt, vagy egy 350 000 Ft értékű elektromos rollert!

Helyek XI. kerület
Budapest
Pest
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás > Logisztikai asszisztens, Szállítási ügyintéző
Diákmunka / Szakmai gyakorlat > Irodai, adminisztráció, ügyfélszolgálat
Szakmunka / fizikai munka > Raktáros, Raktáros, egyéb raktári szakmunka
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Részmunkaidő, Határozatlan idejű, Szakmai gyakorlat / gyakornok
Elvárt nyelvtudás Angol
Aktiválás időpontja 2019.09.26.
Iratkozzon fel állásértesítőre