Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Logisztikai gyakornok-angol nyelvtudással

Mind-Diák Szövetkezet
Régió: Miskolc

Hozzáadva: 2019.05.16.
Jelentkezési határidő: 2019.05.27.

Évszázados tradíció és nemzetközi szakértelem.
A Sanofi sokszínű gyógyszeripari vállalat, amely Magyarországon már több mint 100 éve az egészség védelméért, az életszínvonal javításáért dolgozik.
Szeretnél Te is részese lenni ennek a csapatnak?

Feladatok:

  • logisztikai tervből lebontott termelési terv kiadása az üzemnek
  • vásárolt anyagokhoz kapcsolódó, logisztikai jellegű változtatások végrehajtásának nyomon követése
  • riportok készítése, riportálásban való aktív részvétel
  • munkaidő-nyilvántartáshoz kapcsolódó adminisztratív feladatok ellátása
  • archiválási feladatok

Elvárások:

  • folyamatban lévő gazdasági, logisztikai tanulmányok
  • kommunikációs szintű angol nyelvtudás írásban és szóban
  • Excel ismeretek (függvények ismerete (pl. fkeres); kimutatás készítés, táblázatkezelés)

Munkaidő:

min. heti 3 munkanap vállalása

Amit kínálunk

  • bruttó 1300 Ft/óra diákdíj
  • Szakmai fejlődési lehetőség, fiatalos csapat, jó hangulat
  • emberközpontú, célorientált vezetés
  • önálló munkavégzés, folyamatos visszajelzések, teljesítményértékelés
  • kedvezményes sportolási lehetőség
  • rendszeres vállalati rendezvények pl. családi nap
  • Link megjelenítése" style="color: rgb(0, 85, 128); outline: 0px; outline-offset: -2px;">Sziget Fesztivál 2019 napijegy nyereményjáték

Előnyt jelent:

  • gazdasági, logisztikai tanulmány

Töltsd ki a lenti űrlapot! Jelöld a profilodban a "ráérés" alatt, hogy mikor tudsz dolgozni, illetve fényképes önéletrajzod is csatold.

Helyek Miskolc
Kategória Diákmunka / Szakmai gyakorlat
Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Aktiválás időpontja 2019.05.16.
Iratkozzon fel állásértesítőre