Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

LOGISZTIKAI FOLYAMATFEJLESZTŐ SPECIALISTA (14-9145)

Hozzáadva: 2019.01.20.
Jelentkezési határidő: 2019.02.06.

Humanfield header

Nemzetközi, autóipari gyártópartnerünk részére keresünk munkatársat

LOGISZTIKAI FOLYAMATFEJLESZTŐ SPECIALISTA

(14-9145)

pozícióba.

Feladatok:

  • Logisztikai folyamatok fejlesztése, elemzése, optimalizálása,
  • NPI projektekben való aktív részvétel,
  • Költségcsökkentő akciók végigvitele,
  • Vállalatirányítási rendszer használata.

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség (közgazdász, logisztikai menedzsment előny),
  • Logisztikai területen szerzett néhány éves tapasztalat,
  • Gyártó közegben szerzett tapasztalat (autóipar előny),
  • Aktív, jó angol nyelvtudás.

Amit kínálunk:

  • Nemzetközi környezet,
  • Versenyképes juttatási csomag,
  • Biztos háttér.

A munkavégzés helye: Veszprém megye

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérjük,
küldje el magyar és angol nyelvű önéletrajzát a pozíció megnevezésével és a „14-9145”-es referenciaszám feltüntetésével.

HumanField Vezető- és Specialistakiválasztó Kft.
Link megjelenítése

Helyek Veszprém
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás > Logisztikai szakértő, Szállítási projekt menedzser
Mérnök / Műszaki
Pénzügy / Számvitel / Kontrolling > Közgazdász
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol
Aktiválás időpontja 2019.01.08.
Iratkozzon fel állásértesítőre