Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

LOGISZTIKAI FEJLESZTÉSI SPECIALISTA (14-9398)

HumanField Kft.
Régió: Jász-Nagykun-Szolnok, Heves

Hozzáadva: 2019.05.24.
Jelentkezési határidő: 2019.05.30.

Nemzetközi, autóipari gyártópartnerünk részére keresünk munkatársat

LOGISZTIKAI FEJLESZTÉSI SPECIALISTA
(14-9398)

pozícióba.

Feladatok:

  • Folyamatos készletoptimalizálás a napi, heti, havi forecast és budget célkitűzések figyelembevételével,
  • A napi forgókészlet kezelése, javaslattétel, akcióterv kidolgozása az anyaggazdálkodók részére,
  • Napi leltározási folyamat nyomonkövetése, ellenőrzése és könyvelése,
  • Év végi leltár teljeskörű megszervezése és az eredmény riportálása, könyvelése és elemzése,
  • Raktározási folyamatok optimalizálása,
  • Fuvarok optimalizálása,
  • Kapcsolattartás a társosztályokkal, külső és belső partnerekkel történő megbeszéléseken való részvétel,
  • Külső, belső auditokon való részvétel.

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség,
  • Aktív angol nyelvtudás, szóban és írában egyaránt,
  • Hasonló területen (termeléstervezési, anyaggazdálkodási, logisztikai folyamatfejelesztés) szerzett tapasztalat.

Amit kínálunk:

  • Biztos háttér, stabil munkahely,
  • Versenyképes fizetés és juttatási csomag.

A munkavégzés helye: Jász-Nagykun-Szolnok és Heves megye határa

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el magyar és angol nyelvű önéletrajzát a pozíció megnevezésével és a „14-9398”-es referenciaszám feltüntetésével.

HumanField Vezető- és Specialistakiválasztó Kft.
Link megjelenítése

Helyek Jász-Nagykun-Szolnok
Heves
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás > Logisztikai szakértő, Szállítási projekt menedzser
Mérnök / Műszaki
Pénzügy / Számvitel / Kontrolling > Közgazdász
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol
Aktiválás időpontja 2019.04.30.
Iratkozzon fel állásértesítőre