Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Logisztikai és vevőszolgálati manager

  • JOB Személyzeti Tanácsadó Kft.
  • Budapest, Pest
  • A hirdetés 19 napja lejárt

LOGISZTIKAI ÉS VEVŐSZOLGÁLATI MANAGER
BUDAPEST (BA-10993)

Megbízó partnerünk számára keresünk Logisztikai és Vevőszolgálati Managert, aki end-to-end menedzseli a vállalat logisztikai folyamatait.

Főbb feladatok

  • Teljeskörűen felel a logisztikai, raktározási és vevőszolgálati területekért, menedzseli a hozzá tartozó csapatokat
  • Koordinálja az ellátási folyamatokat egészen a rendelés beérkezésétől a vevői szállításig, számlázásig
  • Nyomon követi az operatív költségeket, és kidolgozza a megfelelő folyamatokat a teljesítmény fokozása érdekében
  • Segíti az ügyfélszolgálati és a raktárosi csapatot
  • Ellenőrzi a területhez tartozó dokumentumok, leírások betartását, biztosítja azok helyi és globális megfelelőségét
  • Folyamatosan együttműködik a társosztályokkal
  • Biztosítja a külső és belső vevői igények kielégítését a költséghatékonysági szempontok figyelembe vételével

Munkakör betöltésének feltételei

  • Felsőfokú közgazdász végzettség, preferáltan logisztikai szakirányú
  • Minimum 5 év logisztikai területű, nemzetközi környezetben szerzett tapasztalat
  • Folyékony angolnyelv-tudás (szóban és írásban)
  • SAP tudás
  • MS Office eszközök magasfokú ismerete
  • Vezetői és különböző területek közötti koordinációs képességek
  • Kiváló kommunikációs és interperszonális képességek

Amit megbízónk kínál

  • Nemzetközi háttér, családias környezet, könnyen elérhető lokáció
  • Karrier és fejlődési lehetőség

Ami a pályázathoz szükséges

Elküldött önéletrajzával ill. jelentkezésével Ön hozzájárulását adja személyes adatainak adatkezelési-szabályzatunkba foglaltak szerinti tárolásához és kezeléséhez.

Amit nyújtunk

Fejlődési, előrelépési lehetőség
Folyamatos képzések
Dinamikus csapatmunkában való részvétel
Biztos, versenyképes jövedelem

Helyek Budapest
Pest
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás > Logisztikai menedzser, Logisztikai szakértő
Értékesítés / Kereskedelem > Ellátási menedzser
Pénzügy / Számvitel / Kontrolling > Közgazdász
Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás > Ügyfélszolgálat vezető
Minimális tapasztalat Több mint 5 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol
Aktiválás időpontja 2019.05.31.
Iratkozzon fel állásértesítőre