Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Logisztikai és beszerzési koordinátor

  • Human Side Kft.
  • Esztergom, Komárom-Esztergom
  • A hirdetés 23 napja lejárt

Gyártó céges partnerünkhöz keresünk

LOGISZTIKAI ÉS BESZERZÉSI KOORDINÁTORT

FELADATOK:

  • Alap- és segédanyagok beszerzése
  • Készletfigyelés és mennyiségi tervezés
  • Árajánlatok bekérése és értékelése
  • Megrendelések feldolgozása, továbbítása
  • Folyamatos kapcsolattartás a külső és belső partnerekkel
  • Szoros együttműködés a társterületekkel- pénzügy, termelés, raktár, értékesítés
  • Exporttal, importtal kapcsolatos adminisztrációs feladatok (EKÁER)
  • A termékek, áruk minősítése, kapcsolódó bizonylatolások elvégzése
  • Leltározási, nyilvántartási feladatok ellátása

ELVÁRÁSOK:

  • Középfokú gazdasági, logisztikai végzettség
  • Kommunikáció képes angol nyelvtudás
  • Magabiztos MS Office használat
  • Precíz, önálló munkavégzés
  • Jó problémamegoldó készség
  • Kiemelkedő szervezőkészség és határozott fellépés

ELŐNY:

  • Felsőfokú végzettség
  • Termelőcégnél hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Integrált vállalatirányítási rendszer ismerete

AMIT NYÚJTUNK:

  • A modern, folyamatosan növekvő multinacionális környezet
  • Munkavállaló orientált, nyitott szervezeti kultúra
  • Versenyképes fizetés, Cafeteria, bónusz, bejárás támogatás
  • Kiváló szakmai, fejlődési és tapasztalat szerzési lehetőség

MUNKAVÉGZÉS HELYE: Esztergom régiója (Komárom-Esztergom Megye)

Helyek Esztergom
Komárom-Esztergom
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás > Beszerzés, Logisztikai menedzser, Szállítási menedzser, Szállítási ügyintéző
Értékesítés / Kereskedelem > Beszerzési menedzser, Beszerző
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol
Aktiválás időpontja 2019.03.28.
Iratkozzon fel állásértesítőre