www.cvonline.hu

Logisztikai csoportvezető

  • A hirdetés 66 napja lejárt

Stabil hátterű, magyar tulajdonú, sikeres és innovatív gyártópartnerünk számára keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

Feladatok:

·         Felelős az egyeztetett területi, logisztikai stratégia megvalósításáért.

·         Megfelelő állványmenedzselés, a raktár és a szállítmányozás működését érintő folyamatok koordinálása, szabályozása és betartatása.

·         Logisztikusok munkájának támogatása, koordinálása, ellenőrzése.

·         Hatékonyság folyamatos fejlesztése, költségek kalkulálása, optimalizálása.

Elvárások:

  • Középfokú végzettség (szakirányú felsőfokú előny)
  • 3 éves szakmai tapasztalat logisztikai területen
  • Társalgási szintű angolnyelv-tudás
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Proaktív, határozott személyiség

Amit ajánlunk:

  • Versenyképes fizetés, juttatások
  • Bejárás támogatása céges busszal
  • Izgalmas feladatok
  • Remek kollégák, sokszínűség, szép környezet
  • Barátságos munkaórák

Munkavégzés helye:

  •          Csongrád megye déli része

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el magyar és angol nyelvű fényképes önéletrajzát a pozíció megjelölésével a E-mail cím megjelenítése e-mail címre.

Közvetítési nyilvántartási szám: BPM/01/3619-1/2015.

Adatkezelési nyilvántartási szám: NAIH-72575/2014.

Helyek Csongrád
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Aktiválás időpontja 2017.12.01.