Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Logisztikai asszisztens

  • Work Force Kft.
  • Bács-Kiskun
  • A hirdetés 2 napja lejárt

Kedves jelölt! Pályakezdő vagy, vagy már rendelkezel tapasztalattal logisztikai vagy adminisztrációs területen, és jelenleg állást keresel? Amennyiben igen, akkor téged keresünk logisztikai asszisztens munkakörbe egy több éve szoros együttműködésben dolgozó fiatalos csapatba.

Főbb feladataid közé fog tartozni:

  •        Irodarend betartása, betartatása, szűkség esetén módosítása
  •        Iktatás, dokumentum-rend fenntartása
  •        Kft üzemeltetési feladatinak ellátása, folyamatos működés biztosítása
  •        Kft termék forgalmazásához szükséges logisztikai feladatok ellátása
  •        Kereskedelmi beszállítókkal való kapcsolattartás
  •        Értékesítés számára kiállításokon, konferenciákon való részvétel.
  •        Értékesítés számára katalógusok, szórólapok, egyéb prezentációs anyagok fordítása, összeállítása
  •        Értékesítési folyamat támogatása.
  •        Javaslatok kidolgozása tevékenység fejlesztéséhez
  •        EKAER ügyintézés
  •        Beszállítókkal való kapcsolattartás
  •        Ajánlatok bekérése, rendelések kezelése

Amivel rendelkezned kell a munkához:

  •        Angol nyelv középfokú ismerete
  •        Irodai szoftverek (MS Word, office, outlook stb.) kezelése
  •        Önálló munkavégzés képessége, szervezőkészség, probléma megoldó képesség, teherbírás.
  •        Jó kommunikációs képesség

Előnynek számít:

  •        Szakirányú min. technikusi végzettség (külkereskedelmi/ logisztikai)
  •        B kategóriás jogosítvány
  •        Korábbi szakmai tapasztalat

Amivel jutalmazzuk tudásod:

  •        Tudásodnak megfelelő bérezés
  •        Stabil vállalati háttér
  •        Több éve stabil együttműködésben dolgozó csapat
  •        Céges bulik és rendezvények

Hol is találsz?

  •        Bács-Kiskun megye

Végezetül…

Ha szimpatikusak a fent leírtak, és megfelelsz az elvárásoknak, küldd el pályázatod a jelentkezem gombra kattintva.

Közvetítési nyilvántartási szám: BPM/01/3619-1/2015

Adatkezelési nyilvántartási szám: NAIH-72575/2014

Helyek Bács-Kiskun
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Aktiválás időpontja 2019.11.11.
Iratkozzon fel állásértesítőre