Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Logisztikai asszisztens

  • Szakmunkásállások.hu
  • IX. kerület, Budapest, Pest
  • A hirdetés 3 napja lejárt

LOGISZTIKAI ASSZISZTENS

pozícióba keresünk diák munkatársat a IX. kerületben található partnercégünkhöz!

A társaság az egyik legnagyobb rákízű termékek, surimi termékek és halak termelője, valamint importálója Európában.

Munkavégzés helye:

  • Bp. IX.kerület

Feladatok:

  • lefűzés
  • szállítólevelek rendszerezése
  • számlázás
  • bevételezés
  • fordítás
  • egyéb adminisztratív feladatok

Munkaidő:

  •  heti 8-16 óra (rugalmas időbeosztással, egyeztetés szerint)
    /az év eleje és vége sűrűbb időszak/

Elvárások:

  • társalgási szintű angol nyelvtudás
  • monotonitás tűrés
  • vállalat irányítási rendszer ismerete (pl.. SAP)
  • türelem
  • pontosság

Előny:

  • középfokú angol nyelvtudás

Kezdés akár azonnal.

Munkabér: nettó 1000 Ft/óra

Jelentkezéshez kérjük küldd el önéletrajzod

Helyek IX. kerület
Budapest
Pest
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció > Adminisztrációs asszisztens, Adminisztrátor, Ügyintéző
Beszerzés / Logisztika / Szállítás > Logisztikai asszisztens
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2019.10.17.
Iratkozzon fel állásértesítőre