Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Logisztikai Asszisztens

  • My HR Team Személyzeti Szolgáltató Kft.
  • Miskolc, Borsod-Abaúj-Zemplén
  • A hirdetés 5 napja lejárt

Miskolc és környéki álláslehetőségeket kínálunk különböző területeken.

Személyzeti szolgáltatóként célunk, hogy segítsük a helyi vállalatok és leendő munkavállalóik egymásra találását.

Miskolci termelő partnerünk megbízásából bővülő csapatukba keresünk munkatársat az alábbi munkakörbe:

Feladatok:

  • Beérkező megrendelések feldolgozása és rögzítése számítógépes rendszerben,
  • Megrendelések összesítése és egyeztetése a termelési területtel,
  • Megrendelőkkel történő kapcsolattartás, kiszállítások ütemezése,
  • Logisztikai vezető munkájának támogatása,
  • Kimutatások, jelentések, statisztikák készítése.

Elvárások:

  • Minimum középfokú szakirányú végzettség, felsőfokú végzettség előny,
  • Legalább 1 év logisztikai területen szerzett szakmai tapasztalat,
  • Angol nyelv stabil, legalább középfokú ismerete, amely a napi munkavégzéshez szükséges (elsősorban írásban),
  • Erős számítógépes ismeret,
  • Pontos, önálló munkavégzés, precíz adminisztrációs és szervező készség.

Amit kínálunk:

  • Versenyképes bérezés,
  • Béren kívüli juttatások (Cafetéria),
  • Biztos, hosszútávú munkalehetőség,
  • Stabil vállalati háttér,
  • Szakmai fejlődési lehetőség.

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérjük az Adatkezelési Szabályzatunk (Link megjelenítése) elolvasása és elfogadása után küldje el magyar és angol nyelvű fényképes önéletrajzát a pozíció megjelölésével. Önéletrajzának elküldésével hozzájárul, hogy az Ön által megadott adatait - Adatkezelési Szabályzatunknak megfelelően – kezeljük és megbízó partnereink részére továbbítsuk.

Töltsd fel az önéletrajzod és nyerj
Dorko utalványt, vagy egy 350 000 Ft értékű elektromos rollert!

Helyek Miskolc
Borsod-Abaúj-Zemplén
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció > Adminisztrációs asszisztens, Szervező, Ügyintéző
Beszerzés / Logisztika / Szállítás > Logisztikai asszisztens, Szállítási ügyintéző
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol
Aktiválás időpontja 2019.09.16.
Iratkozzon fel állásértesítőre