Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Logisztikai asszisztens

Mind-Diák Szövetkezet
Régió: XVIII. kerület

Hozzáadva: 2019.06.20.
Jelentkezési határidő: 2019.07.03.

Logisztikai partnerünk a TNT részére keresünk diákokat irodai adminisztrációs feladatokra. Heti 3-4 napot számítunk Rád, de akár heti 5 napon is tudunk foglalkoztatni. Szakmai gyakorlatod leigazolását is kérheted.

Feladatok:

  • fuvar-megrenelésekkel kapcsolatos levelezés
  • egyeztetés ügyfelekkel
  • kapcsolattartás a futárokkal
  • logisztikai folyamatokban való részvétel
  • riportok készítése

Minden feladatra betanítunk, számos diákunk dolgozik itt, jó csapat vár!

Elvárások:

  • aktív nappali tagozatos hallgatói jogviszony vagy passzív félév
  • alapfokú angol nyelvtudás
  • legalább felhasználói szintű MS Office ismeretek

Munkaidő:

 Hétfőtől péntekig 8:00-16:00, 9:00-17:00, 10:00-18:00. Legalább 3-4 nap számítunk rád, de ha 5 napot érsz rá, az sem baj :)

Amit kínálunk:

  • pozíciótól függően Bruttó 1242-től 1458-ig Ft/óra
  • rugalmas munkaidő
  • hosszútávú munkalehetőség

Reptér:

Vonattal Nyugatiból kb.20 perc alatt kijutsz, amire több helyen fel lehet szállni  - Zugló, Kőbánya-Kispest - a budapesti BKK bérlettel tudod használni.

Légy szíves töltsd ki a lenti rövid űrlapot, majd nyomd meg a jelentkezés gombot. Keresni fogunk a megadott elérhetőségeiden.

Érdeklődhetsz telefonon is a 06-70-452-33-37-es telefonszámon.

Helyek XVIII. kerület
Kategória Diákmunka / Szakmai gyakorlat
Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Aktiválás időpontja 2019.06.06.
Iratkozzon fel állásértesítőre