www.cvonline.hu

Logisztikai asszisztens

  • A hirdetés 188 napja lejárt

Pozíció leírása:

Kapcsolattartás a szállítmányozó cégekkel és a megbízó céggel;
Szállítások ütemezése, felügyelete, optimalizálása;
Prioritások kezelése, felállítása;
Szállítási rendelések kezelése;
Szállítási számlákkal kapcsolatos ügyintézés;
Szállítmányozáshoz kapcsolódó adminisztráció;
Tevékenységhez kapcsolódó riportok kezelése.

Követelmények:

Középfokú iskolai végzettség
Logisztikus OKJ végzettség
Pályakezdők jelentkezését is várjuk
Aktív középfokú angol nyelvtudás
Felhasználói szintű számítógépes ismeretek

Előny:

Hasonló területen szerzett tapasztalat

Munkavégzés helye:

Biatorbágy, Pest megye

Jelentkezek az állásra a E-mail cím megjelenítése email címen keresztül!

A fényképes önéletrajzokat magyar és angol nyelven is várjuk.

Kérjük a levél tárgyába írja be a pozíció nevét és a referencia számát. Köszönjük!

Ha szeretne az aktuális állásainkról mindig értesülni, akkor oldalunkon tud belső adatbázisunkba regisztrálni.

Hire-One Személyzeti Tanácsadó Kft. Nyilvántartási szám: 3376-1/2008.

További információ esetén kérjük az alábbi telefonszámokon szíveskedjenek érdeklődni: +36-30/294-5850, +36-1/231-03-67

Értékelt kvalitások

Előny:

Amit nyújtunk

Amit ügyfelünk kínál:

Fejlődési és képzési lehetőségek
Cafeteria
Ingyenes vállalati buszjáratok

Iratkozzon fel állásértesítőre
Hasonló állások
Logisztikai Asszisztens

Magyar Lapterjesztõ Zrt.

Ha szívesen lennél egy jól működő, feladatorien...
Budapest, Pest

EMI-Technology Bt.

EMI-Technology Bt. Autóipari alkatrészeket gyár...
X. kerület, Budapest, Pest

Yanfeng Hungary Automotive Interior Systems Kft.

Főbb feladatok: Logisztikai feladatok koordinál...
Veszprém, Pápa