www.cvonline.hu

Logisztikai asszisztens

Régió: Szabolcs-Szatmár-Bereg

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2018.01.25.
Jelentkezési határidő: 2017.12.06.

Prémium horgany termékeket értékesítő partnerünk számára keresünk Logisztikai asszisztens kollégát, aki logisztikához kapcsolódó teendőin túl képes az értékesítésre és karbantartásra vonatkozó támogató, szervezői feladatokat is ellátni.

Pozíció leírása / Job description

- Szállítások szervezése, beszerzési megrendelések továbbítása a beszállítók felé, szállítmányok érkezéskori ellenőrzése, fuvarokmányok elkészítése
- Épületek karbantartási folyamatainak megszervezése
- Készletszint figyelése és kezelése az ügyfelek kiszolgálása érdekében
- Raktárleltár, szervizközpont és a szállítóeszközök felügyelete
- Havi értékesítési jelentéseket küldése a menedzsment felé: árajánlatok, rendelési visszaigazolások, számlázás, fuvarokmányok kezelése
- Tárolási folyamatok biztosítása a helyi jogszabályoknak megfelelően
- Raktár üzemeltetőkkel való kapcsolattartás, illetve munkakörülményeik felügyelete

Elvárások / Requirements

- Felsőfokú végzettség
- Kommunikációképes angol nyelvtudás
- MS Office ismerete
- Kiváló szervezőkészség
- Megbízható, dinamikus, csapatjátékos

Amit kínálunk / Offer

- Családias munkakörnyezet
- Hosszútávú lehetőség
- Vonzó juttatási csomag

1024 Budapest
Lövőház utca 39.
Tel: +36 1 411 2090
www.randstad.hu

Randstad Hungária Kft. logó
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Régió Szabolcs-Szatmár-Bereg
Minimális tapasztalat -
Szükséges iskolai végzettség -
Vezetői engedély Nem szükséges
Munkaidő -