www.cvonline.hu

Logisztikai asszisztens / titkár

  • A hirdetés 53 napja lejárt

Cégünk egy nemzetközi gyűjtőszállítással foglalkozó cég új munkatársat keres budapesti irodájába

munkakörbe

AZ ÚJ KOLLÉGA FELADATA LESZ:

  • Az üzletkötők és pénzügyes kollégák munkájának adminisztratív támogatása
  • Részvétel a gyűjtőfuvarok szervezésében, speditőri feladatok
  • Kapcsolattartás ügyfelekkel és alvállalkozókkal
  • Mindennapi együttműködés a külföldi anyavállalattal angol nyelven – csapatmunka

ELVÁRÁSOK:

  • Gyors és pontos munkavégzés
  • Angol nyelv aktív, középfokú ismerete írásban és szóban, nyelvvizsga megléte nem elvárás
  • Számítógépes ismeretek ( Excel / Word / Office )
  • Terhelhetőség

AMIT KÍNÁLUNK:

  • Versenyképes fizetés
  • Céges telefon
  • Felelősségteljes munkakör
  • Szakmai fejlődés, előrejutás
  • Munkarend: 8.00 - 16.30

MUNKAVÉGZÉS HELYE:

  • Budapest, XV. kerület

Jelentkezését magyar és angol nyelvű önéletrajzzal, a nettó fizetési igény megjelölésével kérjük.

Helyek Budapest
XV. kerület
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció > Adminisztrációs asszisztens, Adminisztrátor, Titkárnő, Ügyintéző
Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Részmunkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol
Aktiválás időpontja 2017.11.28.