Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Logisztikai asszisztens (rendeléslebonyolítás)

  • Az álláshirdetés 9 napja lett aktiválva
Nemzetközi, anyagmozgató gépekkel és rendszerekkel foglalkozó partnerünkhöz keresünk az értékesítési csapat támogatására logisztikai asszisztens (rendeléslebonyolító) pozícióba dinamikus kollégát biatorbágyi munkavégzéssel.
Feladatok:

A kijelölt értékesítési tanácsadók munkájához tartozó tartozó új ügyfél ill. bérgépek valamint használtgépek ill. egyéb eszközrendelések lebonyolítása a vállalatirányító rendszerben (SAP).

- A értékesítői szerződések megkötése utáni ügyfélkapcsolattartás

- Az ügyfeleknek való visszajelzés a megrendelt gépek státuszáról, a kiszállítás várható időpontjáról

- Megrendelések elküldése a gyárak ill. külső beszállítók felé

- Gyári rendelés visszaigazolások ellenőrzése

- Felmerülő módosítások elvégzése a már rögzített rendeléseken

- A megrendelések lebonyolításával kapcsolatos bizonylatok készítése

- Gépek gyári készültségi állapotának nyomon követése

- Kiszállíthatóság ellenőrzése, az ügyfél részére történő kiszállítást megakadályozó hiányosságok időben történő elhárítása

Elvárás

Elvárások:

· minimum középfokú végzettség

· angol és/vagy német középszintű nyelvismeret (használata szóban és írásban)

· önálló, precíz, kitartó és megbízható munkavégzés

· jó szervező- és problémamegoldó készség

Előny:

· SAP ismeret

Amit nyújtunk

- Munka egy lendületes, fiatal csapatban
- Nagyon változatos, kihívásokkal teli munka
- Versenyképes jövedelem és juttatás
- Biztos háttér egy dinamikus cégnél
- Karrierlehetőség

Helyek Budapest
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás > Logisztikai asszisztens
Aktiválás időpontja 2019.01.12.
Iratkozzon fel állásértesítőre