Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Logisztikai adminisztrátor

Get Work Trend Kft

Hozzáadva: 2019.08.16.
Hirdetés azonosító: 2348322
AMIRE NÁLUNK SZÁMÍTHATSZ
  • karriercéljaid szem előtt tartó tanácsadás
  • számos álláslehetőség
  • lehetőség valami új megismerésére
AMIT MI NYÚJTUNK
  • felkészítünk a sikeres pályázatra
  • szakértelmünket a kezedbe helyezzük
  • kellemes légkörben fogadunk

Kecskeméti partnerünk egy globálisan működő sikeres nemzetközi vállalkozás, amely több mint 10 000 vevőspecifikus árucikket kínál az egyedi kábelektől az összetett kábel-részegységek szereléséig bezárólag. A cég svájci, magyarországi, németországi és kínai székhelyein dolgozó több mint 1000 munkatársa, valamint a közel 50 éves tapasztalata garantálja a stabilitást, megbízhatóságot.

Lelkes és motivált új kollégájukat keressük

munkakörbe.

Feladatok

  • Telephely napi kiszállításainak szervezése, koordinálása
  • Szállítmányozási feladatok teljes körű dokumentációjának kezelése (szállítólevél, számla, CMR, szállítmányozói web-es felületek)
  • Kapcsolattartás a társosztályokkal, szállítmányozó cégekkel
  • ERP rendszerben történő adatrögzítés
  • Riportok elkészítése

Számítunk a jelentkezésedre, ha:

  • Középfokú végzettséggel rendelkezel, szakirányú végzettség előny
  • Minimum 1éves tapasztalatod van szállítmányozás logisztika területen különös tekintettel a számlázásra, szállítólevél készítésre
  • MS Office – Excel, Word felhasználói szintű ismerete
  • Határozott, önálló munkavégzésre képes dinamikus személynek tartod magad
  • Szeretsz és tudsz is csapatban dolgozni

Előnyként értékeljük:

  • Német vagy angol alapszintű nyelvismeret
  • Vállalatirányítási rendszer ismerete (pl. SAP, ABAS stb.)

Mire számíthatsz nálunk?

  • Stabilitás
  • Jó hangulatú közösség
  • Szakmai fejlődés lehetősége
  • Rugalmas munkaidő

Munkavégzés helye:

  • Kecskemét

Amennyiben a pozíció felkeltette az érdeklődésed és rendelkezel megfelelő tapasztalattal, küldd el nekünk jelentkezésed.
Ezt követően telefonon fogunk megkeresni és időpontot egyeztetni egy beszélgetésre.

Get Work Trend – Nálunk Te vagy a legfontosabb!

munkaerő-kölcsönzés eng.sz.: 10057-1/2012-0100-1046
munkaerő-közvetítés eng.sz.: 10097-1/2012-0100-848

Jelentkezésemmel elfogadom a Get Work Trend Hungary Kft. adatkezelési szabályait.
Adatkezelési tájékoztatónk IDE KATTINTVA tekinthető meg.

ELÉRHETŐSÉGEINK:

Get Work Trend Kft. 1023 Budapest, Árpád fejedelem útja 31.

Kattints a jelentkezem gombra és nyerj Dorko utalványt, vagy egy 350 000 Ft értékű elektromos rollert!

Helyek Kecskemét
Bács-Kiskun
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció > Adminisztrációs asszisztens, Adminisztrátor
Beszerzés / Logisztika / Szállítás > Logisztikai asszisztens, Szállítási ügyintéző
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2019.08.16.
Iratkozzon fel állásértesítőre