Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Logisztikai adminisztrátor

Starjobs Magyarország
Régió: Budapest

Hozzáadva: 2019.11.11.
Jelentkezési határidő: 2019.11.15.

Philip Morris International a világ egyik vezető dohányipari vállalata megbízásából keresünk Logisztikai adminisztrátor munkakörbe kollégákat!

Kollégák fő feladatai:

  • Kimutatások, elemzések készítése excelben

  • Levelezés, kapcsolattartás külső és belső megrendelőkkel.

  • Anyagok, eszközök, rendszerekben történő mozgatása.

A munkavégzés helye

  • Fót, East Gate Business Park

Elvárások

  • Középfokú végzettség (érettségi), felsőfokú végzettség előny!

  • Erkölcsi bizonyítvány

  • Angol nyelv ismerete előnyt jelent

  • Excel professzionális ismerete!

Munkakezdés: november! Határozatlan idejű munkaszerződéssel!

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, küldje el fényképes önéletrajzát pozíció megjelölésével és bérigénnyel a  logisztikai-adminisztrator-_375@starjobs.hu e-mail címre.

Helyek Budapest
Kategória Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás
Aktiválás időpontja 2019.10.22.
Iratkozzon fel állásértesítőre