www.cvonline.hu

Logisztikai adminisztrátor (kiszállítási területre)

  • A hirdetés 138 napja lejárt

Pozíció leírása:

Szállítással kapcsolatos dokumentációk kezelése,
Vállalaton belüli szoros együttműködés a társterületekkel,
Kapcsolattartás a fuvarszervező cégekkel,
Fuvarok szervezésében való részvétel,
Adminisztratív jellegű feladatok ellátása,
Ad-hoc problémamegoldás.

Követelmények:

Min. középfokú végzettség
Társalgási angol nyelvtudás
Hasonló területen szerzett tapasztalat
Jó kommunikációs készség

Előny:

SAP tapasztalat

Munkavégzés helye:

Bács-Kiskun megye

Jelentkezek az állásra a E-mail cím megjelenítéseemail címen keresztül!

A fényképes önéletrajzokat magyar és angol nyelven is várjuk.

Kérjük a levél tárgyába írja be a pozíció nevét és a referencia számát. Köszönjük!

Ha szeretne az aktuális állásainkról mindig értesülni, akkor Link megjelenítése tud belső adatbázisunkba regisztrálni.

Hire-One Személyzeti Tanácsadó Kft. Nyilvántartási szám: 3376-1/2008.

További információ esetén kérjük az alábbi telefonszámokon szíveskedjenek érdeklődni: +36 34/480-380}

Elvárás

Értékelt kvalitások