Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Logisztikai adminisztráció

Mind-Diák Szövetkezet
Régió: Biatorbágy

Hozzáadva: 2019.11.23.
Jelentkezési határidő: 2019.12.11.

Magyarország egyik piacvezető logisztikai cége, a TNT, biatorbágyi telephelyére keres most új diák munkatársakat. A küldemények precíz kezelése, rendszerezése kiemelt fontosságú, minden dolgozójuk nagy odafigyeléssel végzi a munkáját. Folyamatosan bővülő csapatukba várják a lelkes diákokat is, akik suli után támogatják, kiegészítik a cég csapatának napi munkáját.

Feladatok:

  • Fuvarlevél adatainak rögzítése
  • Vonalkód-leolvasás
  • Küldemények címkézése, rendszerezése
  • Dobozos küldemények szalagra és áruszállító ketrecbe történő rakodása

Elvárások:

  • Nappali tagozatos jogviszony (aktív vagy passzív)
  • Betöltött 17. életév
  • Word, Excel alapszintű ismerete
  • Heti 2-3 alkalom vállalása

Munkaidő

  •  Hétköznapokon 14:30-19:00 vagy 17:30-22:00 közötti beosztásokban (4,5 óra/nap)

Amit kínálunk

  • Bruttó 1512 Ft/óra fizetés
  • 2 óra fizetett utazás + teljes költségtérítés (autóval)
  • Szakmai gyakorlat igazolása
  • Rugalmas időbeosztás

Kérjük, hogy töltsd ki a lenti rövid űrlapot, majd nyomd meg a jelentkezés gombot. Keresni fogunk a megadott elérhetőségeiden.

Helyek Biatorbágy
Kategória Diákmunka / Szakmai gyakorlat
Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Aktiválás időpontja 2019.11.23.
Iratkozzon fel állásértesítőre