Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Loggeres hálózatvizsgáló

  • Dunántúli Regionális Vízmű Zrt. (DRV)
  • Siófok, Somogy
  • A hirdetés 22 napja lejárt

A DUNÁNTÚLI REGIONÁLIS VÍZMŰ ZRT.

Ipari Szolgáltató Üzeme

LOGGERES HÁLÓZATVIZSGÁLÓ

munkakörbe munkatársat keres

FŐ FELADATOK:

  • Csőhálózati vezeték hibáinak felderítése, akusztikus műszerekkel bejelentés vagy rendszeres vizsgálat alapján;
  • mérések alapján vízhiány, csőtörés és egyéb rendellenességek okainak megállapítása, illetve a helyszín megállapítása;
  • egyszerű műszer karbantartások elvégzése;
  • a mérési vizsgálatok elkészítése, továbbítása, és kielemzése;
  • adminisztratív feladatok elvégzése;
  • vízhálózati térképek javításában való közreműködés.

FELTÉTELEK:

  • középfokú végzettség
  • „B” kategóriás jogosítvány

ELŐNY:

  • hasonló területen szerzett gyakorlat
  • érettségi bizonyítvány

AMIT KÍNÁLUNK:

  • stabil nagyvállalati háttér
  • családbarát munkahely
  • széles körű béren kívüli juttatási csomag
  • karrierlehetőség az ország legnagyobb víziközmű-társaságánál

A MUNKAVÉGZÉS HELYE: Siófok

Jelentkezni 2019. szeptember 19-ig lehet.

Töltsd fel az önéletrajzod és nyerj
Dorko utalványt, vagy egy 350 000 Ft értékű elektromos rollert!

Helyek Siófok
Somogy
Kategória Gyártás / Termelés > Minőségbiztosítási ellenőr, Termelési hivatalnok
Szakmunka / fizikai munka > Karbantartó, Műszerész, Szerelő, Technikus, Víz- gáz- fűtésszerelő
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozott idejű
Aktiválás időpontja 2019.09.09.
Iratkozzon fel állásértesítőre