Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Local Product Content Specialist

DOLOGIDŐ Munkaerő-közvetítő és -kölcsönző Kft.
Régió: Kecskemét

Hozzáadva: 2019.05.16.
Jelentkezési határidő: 2019.05.23.

Alkatrészeket és műszaki szolgáltatásokat beszállító multinacionális, fiatalos és rohanó ütemben fejlődő, ezáltal biztos fejlődési lehetőséget biztosító partnerünk megbízásából keresünk "Local Product Content Specialist" munkatársat műszaki ismeretekkel és műszaki angol nyelvismerettel.

Feladatok:

  • Fordítások validálása, ellenőrzése (fordítóirodákkal való kapcsolattartás)
  • Új termékek leírásainak tartalmi optimalizálása, bevezetése
  • A nyers fordítás (angol-magyar) után a szövegek, kifejezések átdolgozása
  • Webshop, és adatbázisok folyamatos felülvizsgálata, karbantartása
  • Vásárlói vélemények, és statisztikák alapján webshop- és tartalomfejlesztés

Elvárások:

  • Felsőfokú műszaki vagy gazdasági végzettség
  • Angol műszaki nyelvismeret
  • Nyitott, proaktív, önálló személyiség

Amit megbízónk nyújt:

  • Versenyképes juttatási csomag
  • Multinacionális háttér és közeg
  • Folyamatos fejlődés
  • Külföldi továbbképzések, tanfolyamok
  • Fiatalos csapat és támogató vezetői kör

Iratkozzon fel állásértesítőre