Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Linux üzemeltetési gyakornok - diákmunka

  • Schönherz Iskolaszövetkezet
  • XIII. kerület, Budapest, Pest
  • A hirdetés 17 napja lejárt

Partnerünk több mint 20 éve működő, informatikai szolgáltató vállalat. Nagy rendelkezésre állású rendszerek üzemeltetésével és fejlesztésével foglalkozik.

Bővülő csapatába keres szakembert a következő pozícióba:

Linux rendszerüzemeltető

Feladatok:

  • Linux alapú szerverek, és az ezen futó alkalmazások telepítése, üzemeltetése
  • Hardver / szoftvercserék, frissítések elvégzése
  • Szolgáltatás kiesés minimalizálása, hibaelhárítás

Elvárások:

  • Folyamatban lévő nappali tagozatos aktív/passzív hallgatói jogviszony (2020-as végzés)
  • Linux platform / platformok ismerete
  • Hálózat ismeretek (TCP/IP)
  • Önálló munkavégzési készség
  • Tanulásra való nyitottság
  • Önéletrajz munkatapasztalat megjelölésével
  • Hosszútáv vállalása - a tanulmányaid után a partner főállásban szeretne alkalmazni
  • Szükséges nyelvtudás: Angol (Középfok)

Amit a cég kínál:

  • Kellemes, irodai környezet
  • Fejlődési lehetőség
  • Egyetemi órákhoz igazított munkarend

Munkaidő:
Hétköznaponként 8 és 18:00 között

Kiválasztásnál előnyt jelent:

  • Linux platformok ismerete
  • Clusterelt alkalmazásüzemeltetési tapasztalat Linux és azon futó adatbázisok és alkalmazások teljesítményhangolási tapasztalat
  • Magas rendelkezésre állású rendszerekkel kapcsolatos tapasztalat
  • VMware ismeret

Heti óraszám:
30 - 40 óra

Munkavégzés helye:
Budapest, XIII. kerület

Fizetés:
Br. 2000 Ft/óra

Töltsd fel az önéletrajzod és nyerj
Dorko utalványt, vagy egy 350 000 Ft értékű elektromos rollert!

Helyek XIII. kerület
Budapest
Pest
Kategória Diákmunka / Szakmai gyakorlat > IT, informatika
IT / Informatika > Rendszeradminisztrátor, Rendszergazda, Rendszerüzemeltető, Számítógéprendszer-adminisztrátor
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Részmunkaidő, Határozatlan idejű, Szakmai gyakorlat / gyakornok
Elvárt nyelvtudás Angol
Aktiválás időpontja 2019.08.05.
Iratkozzon fel állásértesítőre