Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu
Linux rendszermérnök
Bluebird International ZRt.
Frissítve : 2018.09.09.
Jelentkezési határidő: 2018.09.29.
Hirdetés azonosító: 1960810
lejárt
IT SERVICES FEJLÉC

Magyarország egyik meghatározó telekommunikációs szolgáltatója számára keresünk Linux rendszermérnök pozícióba munkatársat.

Feladatok

  • Belső és külsős ügyfelek által használt alkalmazásokkal kapcsolatos projektek műszaki koordinációja
  • Alkalmazások L2 szintű támogatása
  • Magas szintű incidensek kezelése
  • Oktatások tartása és utókövetése, dokumentálás az L1 rendszeradminisztrátor szint számára
  • ITIL irányelvek szerinti működés, megoldási és kontroll folyamatok napi szintű alkalmazása
  • Dokumentációk frissítése.
  • Elvárások

  • Informatikai felsőfokú végzettség
  • Üzemeltetési tapasztalat Linux/Unix szerver platformon
  • Ismertebb Linux alkalmazások üzemeltetésben szerzett tapasztalat.
  • Előnyök

    Amit ajánlunk

  • Próbaidőt követően heti 2 nap home office
  • Kiemelkedő béren kívüli juttatások
  • Korlátlan mobil csomag
  • Szakmai képzéseken, oktatásokon való részvétel lehetősége
  • Fiatalos, modern munkakörnyezet.

  • Helyek Budapest
    Kategória IT / Informatika
    Minimális tapasztalat 2 év
    Szükséges iskolai végzettség Középiskola
    Aktiválás időpontja 2018.09.09.
    Iratkozzon fel állásértesítőre