Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Linux Rendszermérnök

Régió: Budapest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2018.09.23.
Jelentkezési határidő: 2018.09.29.

Ügyfelünk audio-videó technológiákban rejlő innovatív megoldások megvalósításával foglalkozik, bővülő csapatukba keresünk Linux rendszermérnök kollégát.
Ha szeretnél egy olyan fiatalos csapat tagja lenni, ahol lehetőséged nyílik a szakmai fejlődésre

Pozíció leírása / Job description

Ha szeretnél egy olyan fiatalos csapat tagja lenni, ahol lehetőséged nyílik a szakmai fejlődésre és új területek megismerésére, jelentkezz!
-Linux alapú rendszerek üzemeltetése - infrastruktúra és alkalmazás üzemeltetés, hibakeresés
- Üzemeltetési környezet fejlesztése
- Rendszerintegrációs projektekben való részvétel, új technológiai megoldások tesztelése, verifikálása, rendszertervezés
- Kiszolgáló rendszerek fejlesztése
- Ügyfelek szakmai támogatása távolról és lokálisan

Elvárások / Requirements

- 1-3 éves releváns szakmai tapasztalat
- Linux operációs rendszer üzemeltetési szintű ismerete
- Alapvető hálózati ismeretek
- Webkiszolgálással kapcsolatos ismeretek (web szerverek, PHP)
- Proaktivitás, jó kommunikációs készség, analitikus gondolkodás, csapatmunka
- Önálló, precíz munkavégzés

Plusz pont, ha ezekkel is rendelkezel:

- Felsőfokú végzettség
- Nagyteljesítményű és nagy rendelkezésre állású webes szolgáltatásokkal kapcsolatos ismeretek
- Elosztott és redundáns rendszerekkel kapcsolatos tapasztalat
- Ansible konfiguráció menedzsment ismerete
- Nginx webszerver tapasztalat
- MySQL/MariaDB üzemeltetési tapasztalat
- PHP és/vagy Python nyelvek ismerete
- B kategóriás jogosítvány
- Középfokú angol nyelvtudás

Amit kínálunk / Offer

- Stabil hátterű, fejlődő cég
- Szakmai fejlődési lehetőség, széleskörű feladatok, támogató légkör
- Új iroda, modern munkakörnyezet
- Versenyképes juttatás

Randstad Hungária Kft. logó
Helyek Budapest
Kategória IT / Informatika
Aktiválás időpontja 2018.09.02.
Iratkozzon fel állásértesítőre
Hasonló állások
Microsoft Dynamics Expert

SRT Üzletviteli Kft.

Microsoft Dynamics Expert Our Partner is a mul...
Budapest, Pest

Delphi fejlesztő (C#-os tapasztalattal)

RecruIT Kft.

Delphi fejlesztő (C#-os tapasztalattal) Partne...
XI. kerület, Budapest, Pest

Software developer

ADWEKO Hungary Kft.

SOFTWARE DEVELOPER (M/F/DIVERSE) In the Soft...