Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Linux rendszergazda

  • RecruIT Kft.
  • Budapest, Pest
  • A hirdetés 17 napja lejárt

Partnercégünk nagy múltal rendelkezik többek között személyazonosító okmányok, adó-és zárjegyek, illetve útlevelek nyomtatásában, emellett pedig üzleti-és bizontsági nyomtatványok is megtalálhatóak a termékeik között. A cég legújabb csapattagját keressük

Linux Rendszergazda

kolléga személyében.

Pozíció azonosító: B114LR
Munkavégzés helye: Budapest

Feladatok

  • Informatikai infrastruktúra üzemeltetése, meghibásodott eszközök, szoftverek hibaelhárítása
  • Felhasználók és informatikai rendszerek második szintű támogatása
  • Feladatok előkészítése harmadik szintű támogatás számára
  • Kapcsolattartás az első szintű támogatással
  • Szerverek, szolgáltatások és számítógépek installációja,
  • Kapcsolattartás beszállítókkal, szervizekkel
  • Logok, jelentések elemzése, nyilvántartások kezelése
  • Szakmai dokumentáció elkészítése
  • Informatikai rendszerek, adatok, információk védelme

Elvárások

  • Hasonló területen szerzett minimum 3 éves tapasztalat
  • Szakirányú végzettség
  • Az alábbi technológiák ismerete:
    • IBM/Lenovo,
    • Cisco,
    • VMware
    • HAProxy
    • Apache,
    • MySQL / MariaDB,
    • Wildfly, JBoss, Tomcat

Töltsd fel az önéletrajzod és nyerj
Dorko utalványt, vagy egy 350 000 Ft értékű elektromos rollert!

Helyek Budapest
Pest
Kategória IT / Informatika > Rendszeradminisztrátor, Rendszergazda, Rendszerüzemeltető, Számítógéprendszer-adminisztrátor
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol
Aktiválás időpontja 2019.09.06.
Iratkozzon fel állásértesítőre