Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Linux rendszeradminisztrátor - diákmunka (Debrecen)

  • Schönherz Iskolaszövetkezet
  • Debrecen, Hajdú-Bihar
  • A hirdetés 70 napja lejárt

Linux rendszeradminisztrátor

Gyakornoki pozíciót keresel? Rugalmas időbeosztásra vágysz?

Partnerünk Magyarország legnagyobb informatikai szolgáltatója, a T-Systems leányvállalata. Az informatikai és telekommunikációs tanácsadási szolgáltatások széles köréből a vállalat az informatikai megoldások menedzsmentjére és kiszervezésére, valamint fejlesztésre és rendszerintegrációra összpontosít.

Miért éri meg Náluk gyakornoknak lenni?

  • Rugalmas időbeosztás
  • Valós munkatapasztalat
  • Barátságos környezet
  • Tréning- és továbbképzési lehetőségek
  • Modern, kényelmes környezet

Feladatok:

  • Linux rendszer adminisztráció, különös tekintettel a Red Hat Linux Enterprise operációs rendszerre
  • Az RHEL SUSE szövetek diagnosztizálása és megoldása
  • Együttműködés más Linux rendszergazdákkal

Elvárások:

  • Folyamatban lévő nappali tagozatos tanulmányok, legalább még egy évig
  • Érdeklődés az RHEL és a SUSE operációs rendszer adminisztrációja iránt, beleértve a szerver virtualizációját is
  • Hajlandóság a szigorú változás-, esemény- és problémakezelési eljárások betartására
  • Csapatjátékra való hajlandóság és minimális felügyeletet igénylő munkavégzés

Munkaidő:
Hétköznaponként 9 és 17 óra között
Szükséges nyelvtudás:
Angol (Középfok)
Kiválasztásnál előnyt jelent:

  • A TCP / IP protokollok megértése szerver környezetben
  • Tapasztalatok az ITIL-ben
  • Német nyelvtudás

Heti óraszám:
20 - 24 óra
Munkavégzés helye:
Debrecen
Fizetés:
Br. 900 Ft/óra

Helyek Debrecen
Hajdú-Bihar
Kategória Diákmunka / Szakmai gyakorlat > IT, informatika
IT / Informatika > Adatbázis adminisztrátor, Adatbázis elemző, Programozó, Rendszeradminisztrátor, Rendszerfejlesztő, Rendszergazda, Rendszerintegrátor, Rendszerüzemeltető
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Részmunkaidő, Határozatlan idejű, Szakmai gyakorlat / gyakornok
Elvárt nyelvtudás Angol
Aktiválás időpontja 2019.10.14.
Iratkozzon fel állásértesítőre