Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Linux Rendszer Adminisztrátor

Régió: XIII. kerület, Budapest, Pest

Hozzáadva: 2019.08.22.
Jelentkezési határidő: 2019.07.07.

A Cvonline.hu partenere a KKV szektorban működő tárhely / hosting szolgáltatást nyújtó cég

munkatársat keres, azonnali munkakezdéssel.

Linux system administratort keresünk level2 pozícióba, képzettségtől függően.

Kezdési lehetőséget biztosítunk level1 munkakörben; elvárás azonban a level2 szintű munkavégzés elérése a 3 hónapos próbaidő alatt.

Level3 pozícióba való továbblépési lehetőséget kínálunk.

Főbb feladatok:

  • Cpanel Centos és egy LAMP környezet adminisztrálása, hiba detektálás, hiba jegyek kezelése
  • Cloud és virtualizációs környezet adminisztrálása
  • javaslatok a szolgáltatás fejlesztésére
  • együttműködés a kollégákkal
  • biztonsági incidensek kezelése

Állás betöltéséhez szükséges ismeretek:

  • Linux Centos és egyéb Redhat alapú disztribúciók valamint debian esetleg freebsd ismeretek, ilyen rendszerek üzemeltetésében szerzett tapasztalat
  • webhosting környezetben szerzett tapasztalat nagy előnyt jelent (LAMP, apache, nginx mysql, stb.)
  • management felületek ismerete (cpanel, postfixadmin ispconfig, stb.)
  • levelező szerverek üzemeltetése (exim, postfix)
  • tűzfal és vírus és spam -védelmi megoldások ismerete (spamassassin, iptables, csf, clamav, cagefs, cxs, modescurity, stb.)
  • script nyelvek ismerete

Állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • angol nyelvtudás
  • virtualizációs környezetek ismerete (KVM, VMWARE, proxmox, solusvm)
  • mérnöki szemlélet
  • hálózati ismeretek alapvetően cisco környezetben VLAN, MPLS
  • magas rendelkezésre állású környezetek ismerete kezelése (HA storage cluster, Mysql cluster)
  • konténer technológia ismerete (docker, kubernetes, stb.)

Amit nyújtunk:

  • 100%-ban bejelentett munka, versenyképes fizetés
  • baráti családias környezet
  • belvárosban metróval jól megközelíthető munkahely
  • szakmai fejlődési lehetőség
  • véleményedre építő vezetőség
  • azonnali kezdési lehetőség

Munkavégzés helye:

  • Budapest, XIII. kerület

Jelentkezni szakmai önéletrajzzal lehet.

Töltsd fel az önéletrajzod és nyerj
Dorko utalványt, vagy egy 350 000 Ft értékű elektromos rollert!

Helyek XIII. kerület
Budapest
Pest
Kategória Elektronika / Telekommunikáció > Helpdesk
IT / Informatika > Rendszeradminisztrátor, Rendszergazda, Rendszerüzemeltető, Számítógéprendszer-adminisztrátor
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2019.06.07.
Iratkozzon fel állásértesítőre