Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Liftszerelő szakmunkás

  • Müller Lift Kft
  • Budapest, Pest
  • A hirdetés 18 napja lejárt

FELVONÓ SZERELŐ MELLÉ SEGÉDMUNKÁST KERESÜNK AZONNALI MUNKAKEZDÉSSEL!

Bejelentett munkakörben!

Munkaidő: Hétfőtől-Péntekig 8órában!

Előny: szakirányú végzettség / villanyszerelői / lakatos jártasságok

Versenyképes fizetést biztosítunk.

Jelentkezésüket várjuk.

Telefonszám:
06-20-925-37-13
06-20-489-98-80​

Helyek Budapest
Pest
Kategória Betanított / Fizikai / Segédmunka
Szakmunka / fizikai munka > Karbantartó, Karosszéria lakatos, fényező, Szerelő, Villanyszerelő
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2019.04.04.
Iratkozzon fel állásértesítőre