Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Licenc-in projektmenedzser

PBS International Kft.
Régió: Budapest

Hozzáadva: 2019.12.10.
Jelentkezési határidő: 2019.12.16.

professional business solutions

Megye:

Budapest

A pozíció leírása:

Licenc partnerek felkutatása, a licenc szerződéskötés teljes folyamatának menedzselése.

Feladatkör, felelősségek:

Feladatok:

• Licenc partnerek felkutatása, üzleti tárgyalások és előkészítő munkák elvégzése a külföldi partnerekkel történő szerződéskötéshez

• Előzetes gazdasági elemzések elvégzése, megtérülésszámítások készítése

• A licenc szerződéskötés teljes folyamatának menedzselése

• Részvétel a törzskönyvezési és termékbevezetési stratégia kialakításában a licencbe bevont termékekre vonatkozóan

• Kapcsolattartás, koordinálás a külső partner és az érintett céges szervezeti egységek között

• Partnereinkkel folyamatos, személyes üzleti kapcsolat fenntartása, egyes esetekben külföldi utazással egybekötve

• A megkötött szerződésekkel kapcsolatos nyomon követés, esetleges szerződés-módosítások, reklamáció-kezelések az érintett társterületekkel együttműködésben

A munkakör betöltéséhez
szükséges tapasztalat,
végzettség:

Elvárások:

• Gyógyszerész/közgazdász végzettség (külkereskedelmi preferált)

• Tárgyalóképes angolnyelv-tudás

• Minimum 1-3 év gyógyszeripari és/vagy projektmenedzsment tapasztalat

• Asszertivitás, jó együttműködési készség, tárgyalási készség, elemzőkészség, folyamatszemlélet elengedhetetlen a munkavégzéshez

Nyelvtudás:

Tárgyalóképes angol nyelvtudás

A megbízó cég profilja:

Megbízó cégünk Európa több országában jelen lévő nagyvállalat.

Amit megbízónk kínál:

• Versenyképes fizetés

• Kötetlen munkaidő

• Laptop, mobiltelefon

• Cafeteria

• 13.havi fizetés

• Egyéb juttatások

• Képzési lehetőségek

• Vállalati bölcsőde és óvoda

Egyéb:

Jelentkezésével Ön hozzájárul az önéletrajzában szereplő adatok kezeléséhez, adatbázisba történő felvételéhez, ill. megfelelő állásajánlat esetén • előzetes egyeztetés alapján • megbízónknak való továbbításához.

Link megjelenítése

Jelentkezésével Ön tudomásul veszi az adatvédelemre vonatkozó tájékoztatást.

Helyek Budapest
Kategória Gyógyszeripar / Vegyipar
IT / Informatika
Aktiválás időpontja 2019.11.20.
Iratkozzon fel állásértesítőre