Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

LÉZERVÁGÓGÉP KEZELŐ

BECK AND PARTNERS Kft.
Régió: Jász-Nagykun-Szolnok, Pest, Budapest

Hozzáadva: 2019.11.21.
Jelentkezési határidő: 2019.12.11.
Ügyfelünk, 25 éve a piacon vezető pozíciót betöltő épületgépészeti termékek gyártásával és forgalmazásával foglalkozó cég, keres

munkatársat, két műszakos munkarendben.

Feladatok:
  • lézervágó berendezés kezelése, kiszolgálása esetenként programozása

Elvárásaink:
  • lézervágógépen szerzett gyakorlat
  • önálló munkavégzés, problémamegoldó képesség, terhelhetőség

Előny:
  • lézervágó gépen szerzett szakmai tapasztalat

Amit kínálunk:
  • változatos feladatok
  • önálló és csapatban való munkavégzés

Juttatások:
  • elérhető jövedelem bruttó 350.000 Ft + műszak pótlék/ túlórapótlék
  • munkába járás költségtérítés
  • munkaruha, védőfelszerelések biztosítása

Munkavégzés helye:
  • Monor

Pályázatához kérjük csatolja frissített önéletrajzát!

Helyek Jász-Nagykun-Szolnok
Pest
Budapest
Kategória Szakmunka / fizikai munka
Aktiválás időpontja 2019.11.21.
Iratkozzon fel állásértesítőre