Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Létesítményüzemeltetési koordinátor

Régió: XV. kerület, Budapest, Pest

Hozzáadva: 2019.12.25.
Jelentkezési határidő: 2019.12.07.

A Cvonline.hu ügyfele hazai és nemzetközi ügyfélkörrel rendelkező erősáramú berendezések vizsgálatával foglalkozó elismert vizsgálólaboratórium pályázatot hirdet

munkakör betöltésére.

FELADATOK:

  • Karbantartási csapat műszaki irányítása, karbantartási feladatok összeállítása, felügyelete
  • Rendkívüli esetek, káresetek kezelése, sürgősségi hibaelhárítás
  • Karbantartási tervek elkészítése, nyomon követése, végrehajtása
  • Beszerzésekkel, projektekkel kapcsolatos tárgyalások lefolytatása lehetséges vállalkozókkal, beszállítókkal
  • Külsős vállalkozók kivitelezési, karbantartási, javítási munkájának koordinálása és felügyelete, az elvégzett munka átvétele
  • Kiszervezett facility tevékenységek koordinálása, vállalkozókkal történő kapcsolattartás (takarítás, kertészet stb.)
  • Infrastruktúra zavartalan működésének műszaki biztosítása (pl. víz, gáz, villany, fűtés, riasztórendszer, kamerarendszer)
  • A létesítmény üzemeltetéséhez szükséges eszközök beszerzése (irodabútorok, javításhoz szükséges anyagok stb.)
  • Kiszolgáló infrastruktúrával kapcsolatos kisebb beruházások tervezése, kivitelezése
  • Szoros együttműködés a munkavédelemmel az estlegesen feltárt hibák javításában
  • Belső adminisztráció, jelentések, kimutatások készítése

ELVÁRÁSOK:

  • Felsőfokú végzettség (műszaki menedzser, villamos-, építész-, építőmérnök, épületgépész, tájépítész, településmérnök)
  • Hasonló területen, vagy kivitelezésben szerzett minimum 2 éves tapasztalat
  • Számítógép-kezelői ismeret (Windows, Word, Excel, PowerPoint)
  • Jó szervezőkészség
  • Önálló munkavégzési képesség
  • Határozott fellépés

AMIT NYÚJTUNK:

  • Versenyképes juttatási csomag
  • Stabil és motiváló munkahelyi háttér
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Továbbképzéseken, konferenciákon való részvétel

MUNKAVÉGZÉS HELYE: Budapest, XV.kerület

Helyek XV. kerület
Budapest
Pest
Kategória Energetika / Villamosság > Villamosmérnök
Építés / Ingatlan > Építész, Építőmérnök, Tájépítész, Üzemeltető
Mérnök / Műszaki > Mérnök, Műszaki asszisztens, Villamosmérnök
Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2019.11.07.
Iratkozzon fel állásértesítőre