www.cvonline.hu

Lengyel nyelven beszélő telefonos ügyfél-kapcsolattartó

  • Company_icon Kelly Services
  • Location_icon Budapest, Pest
  • Mentés
  • Az álláshirdetés tegnap lett frissítve

LENGYEL nyelven beszélő telefonos ügyfél-kapcsolattartókat

keresünk multinacionális partnercégeink számára!

Feladataid lesznek:

  • Segítségnyújtás céges ügyfeleknek telefonon és e-mailen keresztül
  • Problémás ügyek nyomon követése
  • Adminisztráció
  • Kollégák segítése, újak betanítása

Téged keresünk, amennyiben:

  • Folyékonyan beszéled LENGYEL(C1) és ANGOL(B2) nyelveket
  • Szeretsz emberekkel kommunikálni
  • Pozitív, segítőkész hozzáállásod van
  • Kiváló problémamegoldó képességgel rendelkezel

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem
  • Állandó képzések
  • Megalapozhatod a karriered egy nemzetközi környezetben
  • Előre lépési lehetőség
  • Stabil multinacionális háttér, fancy iroda, remek kilátás
  • Interaktív, lendületes, fiatalos környezet

Szimpatikus?

Jelentkezéshez küldd el CV-d.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció > Ügyintéző
Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás > Telefonos ügyfélszolgálat, Ügyfélszolgálati munkatárs, Vevőszolgálat
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol, Lengyel
Aktiválás időpontja 2018.07.23.
Iratkozzon fel állásértesítőre