Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

Ez az állas inaktív
www.cvonline.hu

Leltározás projektmunka - diákmunka (X. kerület)

  • Schönherz Iskolaszövetkezet
  • X. kerület, Budapest, Pest
  • Ez az álláshirdetés 4 napon belül lejár

Leltározás projektmunka

JELENTKEZZ BARÁTAIDDAL LELTÁROZÁSRA OKTÓBER VÉGÉIG!

Feladatok:

  • Tárgyi eszközök leltározása főleg irodai, néha raktári környezetben
  • Bútorok, informatikai és egyéb műszaki berendezések leltározása valamint azok egyedi azonosítóval történő ellátása a feladat

A projekt várhatóan 7 héten keresztül fog tartani, szeptember másodikai kezdéssel.

Elvárások:

  • Nappali tagozatos aktív/passzív hallgatói jogviszony
  • Excel stabil, felhasználó szintű kezelése
  • Betöltött 18. életév

Munkaidő:
Hétköznaponként 8 és 17 óra között

Kiválasztásnál előnyt jelent:
Angol nyelvtudás
Heti óraszám:
24 - 40 óra

Munkavégzés helye:
Budapest X. kerület
Fizetés:
Br. 1500 Ft/óra

Kattints a jelentkezem gombra és nyerj Dorko utalványt, vagy egy 350 000 Ft értékű elektromos rollert!

Helyek X. kerület
Budapest
Pest
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció > Adatrögzítő, Adminisztrációs asszisztens, Adminisztrátor
Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Diákmunka / Szakmai gyakorlat
Szezonmunka
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Részmunkaidő, Szakmai gyakorlat / gyakornok, Projekt
Aktiválás időpontja 2019.08.23.
Iratkozzon fel állásértesítőre