Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Leltáros

  • Az álláshirdetés 5 napja lett frissítve

Budapesti, raktározással foglalkozó partnerünk számára raktáros,

Leltáros

munkatársakat keresünk azonnali kezdéssel, választható műszakbeosztással!

FELADATOK:

  • Autóalkatrészek összegyűjtése
  • Új alkatrészek betárolása
  • Raktári rend fenntartása
  • Áru kiadása, címkézése

ELVÁRÁSOK:

  • 8 általános iskolai végzettség
  • Pontos, precíz munkavégzés
  • Megbízhatóság
  • Jó fizikai állapot

AMIT KÍNÁLUNK:

  • Határozatlan idejű szerződés, teljes bejelentés
  • Választható műszakrend
  • Fix alapbér + teljesítményarányos, versenyképes juttatás, Kb. nettó: 170.000-190.000 Ft átlagosan!
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Korrekt, megértő vezetők
  • Hölgyeknek könnyített fizikai munka
  • Hétfőtől péntekig tartó munkavégzés
  • Hétvégi túlóra lehetősége kiemelt bérezéssel
  • Utazás támogatása
  • Pályakezdőkén is

ELŐNYT JELENT:

  • Hasonló területen szerzett tapasztalat, PDA ismeret

MUNKAVÉGZÉS HELYE: 1087 Budapest

TOVÁBBI INFORMÁCIÓ: Tel.: +36-30-640-6561

Helyek Pest
Budapest
VIII. kerület
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Szakmunka / fizikai munka > Anyagmozgatás, rakodás, Raktáros, Raktáros, egyéb raktári szakmunka
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Általános iskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2019.08.06.
Iratkozzon fel állásértesítőre