Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Légiutas-kísérő

  • INFINITY HR LTD
  • Külföld
  • A hirdetés 16 napja lejárt

GARANTÁLT LÉGI UTAS-KÍSÉRŐ ÁLLÁS

Az Európai Unió különböző városaiban  Garantált  kettő éves  kezdő  munkaszerződéssel

Már  csak a  mai napon   érvényes  ezen  hirdetésünk

A képzés hossza 5 +1 hét, aképzés  alatt napi 28 € fizetést nyújt az Önöket majd képző és foglalkoztató cég, utána garantáltan munkába  állítja,nics utólagos  levonás  vagy  visszafizetési kötelezettség  akkor  sem  ha  a képzése  sikertelen  vagy  képzés után  kilép

Boing 737-800 as  gépek  fedélzetére  mint Légi utas  kísérő Nr 4.

Figyelem a gépen lévő  feliret  csak egy lajstrom szám a  légi forgalomban.

Feladatok:

  • utasok fogadása a fedélzeten
  • utasok kiszolgálása az utazás ideje alatt
  • utasok tájékoztatása az előírásoknak megfelelően
  • adó- és vámmentes termékek értékesítése az utasoknak (parfüm, márkás szeszes italok, kaparós sorsjegy, stb.) 10%  jutalék  ellenében

Elvárások:

  • légiutas-kísérő szakma iránti elhivatottság (vendéglátás,. idegenforgalom,. túrizmus,  stb)
  • ANGOL nyelvtudás tanulásra alkalmas ismerete (nyelvvizsga nem szükséges)
  • jó kommunikáció, talpraesettség, problémamegoldás,
  •  Középfokú végzettség /vagy magasabb iskolák de szakmunkás  vizsga is  elegendő pincér,  szakács ,fodrász,  kozmetikus,stb
  • Jó megjelenés, (nem kell modellnek  lenni)  stabil  munkabírás, fiuknál ápolt szakáll . bajusz  megengedett
  • minimum 155 cm, maximum 190 cm testmagasság
  • látható helyen tetoválás nem megengedett kisebb tetoválást  el  lehet  sminkelni
  • felvételi  időpontra  útlevél  szükséges,meg kell majd  csináltatni( jelentkezéshez  nem szükséges)
  • hajlandóság az Európai Unión belüli munkavégzésre

Előnyök:

  • 18 és 34 év közötti életkor a leg  optimálisabb
  • több idegen nyelv ismerete  előny  a munkavégzés  során
  • vendéglátásban, turizmusban, kereskedelemben szerzett végzettség vagy tapasztalat előny de nem szükséges

Amit nyújtunk:

  • szakmai felkészítés, melyet követően garantáltan álláslehetőséget biztosítunk
  • a sikeres interjút 5+1 hetes gyakorlati képzés majd vizsga követi, melynek helyszíne az Európai Unió több városa is lehet
  • az utazás, ellátás költségeit a képző  cég állja és 980-1176 € fizetést is biztosít a képzés ideje alatt
  • kiemelkedő teljesítmény esetén akár havi 200-400 € plusz bónusz , emellett pedig egyéb béren kívüli juttatásokat is kínálunk
  • járatainkon ingyenes repülési lehetőséget biztosítunk, más társaságoknál pedig kedvezményes jegyvásárlásra van lehetőség
  • havi maximum 90 repült óra,éves  munkaidő  900 óra, naponta egy oda-vissza út, az időtartam az úti céltól függ
  • 20 munkanap fizetett szabadság
  • Fegyelmezett munkavégzés  esetén + 150 euró  havonta (grantált)
  • túlóra  havi  2-3  alkalom (Garantállt)

Juttatások:

  • az alapfizetés a repült óráktól független
  • +  úticéltól függően repült óránként 10-24,5 € óradíj
  • + a fedélzeti eladások, utas kiszolgálás után átlagosan  10% havi 200-400 €
  • senior utaskísérőként Nr1 .az alapfizetés +500 euróval egészül ki  egy  év munkavégzéssel  el lehet  érni
  • egy éves garantált elköteleződés esetén (aláírt szerződés, mely garantálja, hogy az első évben nem bontja fel a szerződést) plusz bónuszt biztosítunk

Összesen az elérhető havi fizetés 90-100  repült  órára  2-3000 €, melynek összetételéről a személyes interjún adunk bővebb tájékoztatást.

Kiegészítő információk:

  • a személyes bemutatkozás magyar nyelven történik
  • előzetes munkatapasztalat nem szükséges
  • a sikeres képzést követően a cég 2 éves munkaszerződést garantál,(bármikor  fel  lehet  mondani következmény  nélkül )utána  folyamatosan  hosszabbodik, előrehaladási lehetőség  az  első  év után
  • az Európai Unió 91 városában* van lehetőség munkavégzésre, kérelmezni lehet az áthelyezést más városokba 3  hónap  próba idő után.

A jelentkezéshez várjuk  önéletrajzát. Minden jelentkezővel igyekszünk felvenni a kapcsolatot telefonon.

* Lehetséges bázishelyek például: Magyarország, Belgium, Németország, Hollandia, Írország, Olaszország, Litvánia, Málta, Ciprus, Franciaország, Bulgária, Norvégia, Lengyelország, Portugália, Spanyolország, Svédország, Egyesült Királyság, Románia, Horvátország, Görögország

A jelentkezés nem jelent elkötelezettséget!  Figyelem   fiúk  ez  nem csak női  munka, először  csak  fiúk  voltak  Légi Utas  Kísérők, ne hezitáljanak,

ha szeretnének később pilóták lenni,ez  egy  jó  lehetőség, mely képzés finanszírozását is majd  a cég állja.utána  a pilóta kezdő  fizetése  6500 euró/90  óra

Töltsd fel az önéletrajzod és nyerj
Dorko utalványt, vagy egy 350 000 Ft értékű elektromos rollert!

Helyek Külföld
Kategória Idegenforgalom / Szálloda / Vendéglátás > Utaskísérő
Külföldi munka
Szakmunka / fizikai munka
Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás > Ügyfélszolgálati munkatárs
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2019.09.03.
Iratkozzon fel állásértesítőre