Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Légiáru-kezelő (Targoncakezelői jogosítvánnyal)

  • A hirdetés 219 napja lejárt

A Liszt Ferenc Nemzetközi Repülőtéren működő
Çelebi Ground Handling Hungary Kft.
 az alábbi pozícióra keres munkatársakat:

Légiáru-kezelő
(Targoncakezelői jogosítvánnyal)
munkakörbe

Szakmai feladatkör:

  • Cargo bázisunkon részvétel áruszállító repülőgépek kiszolgálásában
  • Légiáru mozgatása teherszállító repülőgépek/kamionok és a raktár között
  • Légiáru szortírozása, raktárazása, előkészítése, szállítandó paletták összeállítása
  • Áruk kezeléséhez szükséges eszközök, főleg targoncák és vontatók kezelése

 A munkakör betöltéséhez szükséges feltételek:

  • 8 általános iskolai végzettség, büntetlen előélet
  • fizikai terhelhetőség – megszakítás nélküli munkarend vállalása
  • B kategóriás jogosítvány
  • Előny: OKJ targoncavezető, könnyűgépkezelő vagy nehézgépkezelő bizonyítvány és gépkezelői jogosítvány (sárga könyv) – hiánya esetén belső képzést biztosítunk

Amit kínálunk:

  • A reptér izgalmas világa
  • Sokrétű, komplex feladatok
  • Teljesítménytől függően szakmai és anyagi fejlődési lehetőség

Pályázatát az alábbi e-mail címre várjuk a pozíció megjelölésével.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Szakmunka / fizikai munka > Raktáros, Targoncavezető
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Általános iskola
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Aktiválás időpontja 2017.03.14.
Iratkozzon fel állásértesítőre