Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Légi szállítmányozási asszisztens

  • JAS Cargoways Kft
  • Vecsés, Pest, Budapest
  • A hirdetés 55 napja lejárt

Nemzetközi szállítmányozással foglalkozó cég munkatársat keres

munkakörbe

Feladatok:

  • a légi export és import ügyintézők munkájának támogatása, helyettesítés
  • légi szállításhoz tartozó adminisztráció elvégzése (pre-alertek kiküldése, adatrögzítés)
  • kimenő számlák elkészítése
  • bejövő számlák ellenőrzése és iktatása
  • egyelőre főleg adminisztratív feladatok lennének, de hosszú távon a légi export és import szállítmányok önállóan történő bonyolítása lenne a cél

Elvárásaink:

  • megbízható angol nyelvtudás szóban és írásban
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • tanulásra való hajlandóság
  • munkavégzés csapatban és önállóan is
  • rugalmasság, terhelhetőség, türelem
  • szállítmányozói területen szerzett tapasztalat előny

Amit még kínálunk:

  • stabil, magyar tulajdonosi háttérrel, nagy múlttal rendelkező cég
  • fiatalos csapat (10 fő)
  • kellemes munkakörnyezet
  • munkavállaló barát, rugalmas vezetőség
  • év végén teljesítmény alapú prémium
  • önálló munkavégzés
  • előrelépési lehetőség

Munkavégzés helye: Airport City, Vecsés

Helyek Vecsés
Pest
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás > Légügyi szakértő, Logisztikai asszisztens, Szállítási ügyintéző
Értékesítés / Kereskedelem > Export-import szakértő, Külkereskedelmi ügyintéző
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol
Aktiválás időpontja 2019.10.31.
Iratkozzon fel állásértesítőre