Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

Légi Export Szállítmányozási Ügyintéző / Account Executive - Airfreight Export

  • Cargomind Kft.
  • Vecsés, Pest, Budapest
  • A hirdetés 16 napja lejárt

CARGOMIND

“Amit csinálunk, mindig alaposan átgondoljuk.”

A piacvezetők közé tartozó légi és tengeri szállítmányozási társaság vagyunk közép- és kelet-európai irodákkal. Magyarországi piaci jelenlétünk bővítése céljából keresünk tapasztalt légi szállítmányozó szakembert, akinek a következő posztot kínáljuk:

Légi Export Szállítmányozási Ügyintéző

A munkakör leírása:

  • Légi export szállítmányozási dokumentációk önálló feldolgozása
  • Teljes megrendeléskezelés (ajánlatok készítése, végső árazás)
  • Tanácsadás ügyfeleknek fuvarozási és vámügyekben
  • Szoros együttműködés és folyamatos kommunikáció az értékesítési részleggel és partnereinkkel a világ minden táján

Követelmények az állás betöltéséhez:

  • Felsőfokú végzettség
  • Gyakorlati tapasztalat a szállítmányozási ágazatban
  • Írásban és szóban egyaránt jó kommunikációs képességek mind magyar, mind angol nyelven
  • Erős kereskedői gondolkodásmód és jó tárgyalási készségek
  • Kiváló jártasság a számítógépes munkavégzésben (irodai rendszerek)
  • Hatékony időbeosztási képesség

Juttatások, előnyök:

  • Versenyképes fizetés
  • Multinacionális vállalat
  • Barátságos és professzionális munkakörnyezet
  • Szilárd pénzügyi alapú, magántulajdonú cég

Kérjük, küldje (angol nyelvű) pályázatát.

We are a Leading Airfreight and Oceanfreight Forwarding Company with offices in Central and Eastern Europe. To expand our market coverage in Hungary we are seeking an Experienced Freight Forwarder whom we offer the position of

Account Executive - Airfreight Export

Job Description:

  • Independent Processing of Airfreight Export Files
  • Complete Order Processing (Preparation of Offers, Final Costing)
  • Advising Customers in Transport and Customs matters
  • Close Cooperation and Communication with
    the Sales Department and our Partners worldwide

Job Requirements:

  • Upper Secondary Education
  • Operational Experience in the Freight Forwarding Industry
  • Good Communication Skills in Hungarian and English
    both Written and Verbal
  • Strong Commercial Thinking and good Negotiation Skills
  • Proficiency in Computer Skills (Office Systems)
  • Effective Time Management

Benefits:

  • Attractive Salary
  • Multinational Company
  • Friendly and Professional Work Environment
  • Privately Owned Business with a Solid Financial Background

Please send your application (in English).

Helyek Vecsés
Pest
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás > Légügyi szakértő, Logisztikai menedzser, Logisztikai szakértő, Szállítási menedzser, Szállítási ügyintéző
Értékesítés / Kereskedelem > Értékesítési asszisztens, Export-import szakértő
Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol
Aktiválás időpontja 2019.06.06.
Iratkozzon fel állásértesítőre