Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

LEAN SZAKÉRTŐ

REHAU Kft.
Régió: Újhartyán, Pest, Budapest

Hozzáadva: 2019.08.19.
Jelentkezési határidő: 2019.08.28.
header

A polimer alapú megoldások prémium-márkájaként a REHAU nemzetközi piacvezető szerepet tölt be az építőipar, az autóipar és az ipar területén. Rendszereinkkel nap mint nap, a legkülönbözőbb helyzetekben találkozhat. Termékeink jelenléte legtöbbször annyira természetes, hogy Ön észre sem veszi, hasznosságuk azonban mindig érezhető. Világszerte 190 telephelyen több mint 19.000 munkatárs innovációs ereje és kompetenciája gondoskodik független családi vállalkozásunk folyamatos növekedéséről.

ÚJONNAN ÉPÜLŐ ÚJHARTYÁNI AUTÓIPARI GYÁRUNKBA

Leendő feladataid:

  • Fröccsöntő/lakkozó üzem és szerelde preventív korrektív karbantartásának megszervezése
  • Műszakos karbantartó kollégák munkájának  szakmai szervezése
  • Karbantartásokhoz szükséges anyagok rendelkezésre állásának biztosítása
  • Külső/belső szolgáltatókkal való kapcsolattartás
  • Géptelepítésben való részvétel; gyárindításkori problémák elhárítása

Mit kínálunk Neked:

  • Bruttó 600.000 Ft értékben választható cafetéria
  • Karácsonyi juttatás, közlekedési költségtérítés
  • Szupermodern, biztonságos munkakörnyezet
  • Világelső robottechnológiával és automatizált megoldásokkal dolgozhat

Szükséges tapasztalatok:

  • Középfokú végzettség
  • Néhány éves LEAN szakmai tapasztalat
  • LEAN eszközök ismerete (Pl.5S, KANBAN, Mudas, időgazdálkodás elemzés stb.)
  • Független, önálló munkavégzés, magabiztosság
  • Döntés-, és problémamegoldó készség
  • Csapatmunkára való készség
  • Angol nyelv ismerete
  • Német nyelvtudás előny

Amennyiben felkeltettük érdeklődését várjuk fényképes magyar és idegen nyelvű pályázati anyagát.

Velünk az élvonalba kerülsz!

Világszinten is a legmodernebbek közé tartozó munkakörnyezetben dolgoznál? Fontos, hogy kellemes légkörben, megbecsültségben végezhesd munkádat? Szívesen ismernéd meg a legmodernebb technológiákat egy környezettudatos, komoly piaci előnyt élvező vállalatnál?

Helyek Újhartyán
Pest
Kategória Gyártás / Termelés > Folyamatmérnök, Gyártás technikus, Termeléselemző, Termelési hivatalnok
Mérnök / Műszaki
Szakmunka / fizikai munka > Technikus
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol
Aktiválás időpontja 2019.07.30.
Iratkozzon fel állásértesítőre