Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

LEAN Szakértő

Régió: Komárom-Esztergom

HAYS Hungary Kft.
Hozzáadva: 2019.01.06.
Jelentkezési határidő: 2019.01.23.
Hirdetés azonosító: 2296539

Autóipar – Komárom-Esztergom megye

Az Ön új cége
LEAN Szakértő pozíció nyitott jól ismert, nemzetközi hátterű autóipari partnerünk csapatában Komárom-Esztergom megyében.

Az Ön új pozíciója
A LEAN Szakértő pozícióban fő feladata a LEAN eszközök és tevékenységek koordinálása és auditálása lesz. LEAN szakértőként részt fog venni a LEAN oktatások és workshop-ok megszervezésében, illetve lebonyolításában, valamint az új cella elrendezések kivitelezésében a LEAN módszereket figyelembe véve. Emellett résztvevője lesz a LEAN admin és operatív projekteknek, valamint felelős lesz az ezzel kapcsolatos feladatok, eljárások egyeztetéséért a központi csoporttal.

Mire van szüksége a sikerhez
A LEAN Szakértő pozíció betöltéséhez felsőfokú műszaki végzettség, LEAN eszközök átfogó, alapos ismerete és használata, legalább 3 éves hasonló munkakörben szerzett tapasztalat, vállalatirányítási rendszerek használatában szerzett tapasztalat, valamint stabil angol nyelvtudás szükséges.

Mire számíthat partnerünktől
A vállalat régiójának egyik meghatározó és stabil szereplője, Fejlesztő Központtal van jelen a régióban, ahová akár azonnali kezdéssel várják az új kollégát.

Mit kell tennie most
Amennyiben érdekesnek találta a lehetőséget, kattintson a ‘jelentkezem’ gombra és küldje el nekünk frissített önéletrajzát.

Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Régió Komárom-Esztergom
Minimális tapasztalat -
Szükséges iskolai végzettség -
Vezetői engedély Nem szükséges
Munkaidő -
Iratkozzon fel állásértesítőre
Hasonló állások
Lean mérnök

DOLOGIDŐ Munkaerő-közvetítő és -kölcsönző Kft.

Feladatok:Termelési rendszer optimalizálásaLean...
Kecskemét

Lean mérnök

Feladatok:- Anyacéggel és ügyfelekkel való kapc...
Kecskemét

Lean mérnök

Hire-One Kft.

Pozíció leírása:Lean projektek tervezése, szerv...
Mór, Székesfehérvár