Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

LEAN SPECIALISTA

BECK AND PARTNERS Kft.
Régió: Fejér, Veszprém, Zala, Székesfehérvár

Hozzáadva: 2019.11.14.
Jelentkezési határidő: 2019.12.10.
Szeretnél…
  • szakmailag fejlődni és mozgásban tartani a világot?
  • munkáddal hozzájárulni repülőgépek építéséhez?
  • büszkének lenni, hogy a kezedből kikerülő termékek ott vannak a kamionokon, hidakon, szélmalmokon, műholdakon, és még a Marson is?
Ha igen, gyere és csatlakozz hozzánk – változtass az életeden.
Indítsd be velünk a karriered!

Partnerünk számára keresünk

pozícióba új munkatársat.

Feladatok:
  • A vállalat LEAN stratégiájának kidolgozása, célkitűzések megvalósítása, Lean kultúra fejlesztése
  • Költség- és folyamatoptimalizálási folyamatok feltárása
  • Termelési folyamatok elemzése, értékelése, fejlesztése (VSA, SMED, TPM)
  • Új lehetőségek és módszerek felkutatása, amely hozzájárul a termelékenység növeléséhez, valamint problémák hatékony megoldásához
  • Kaizen események szervezése, vezetése, támogatása
  • Oktatási anyagok összeállítása, a dolgozók képzése
Elvárások:
  • Felsőfokú műszaki végzettség
  • Minimum 5 év szakmai tapasztalat
  • LEAN eszközök gyakorlati ismerete (5S, Kaizen, VSA, SMED, TPM)
  • Problémamegoldó eszközök és módszerek ismerete
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • Jó kommunikációs készség, dinamikus személyiség
  • Magabiztos, önálló munkavégzés, kezdeményező-készség, döntésképesség
Amit a cég kínál:
  • Nemzetközi multinacionális környezet
  • Szakmai kihívás, fejlődési lehetőség
  • Versenyképes juttatások
  • Hosszú távú, stabil foglalkoztatás
Munkavégzés helye:
  • Nemesvámos
Helyek Fejér
Veszprém
Zala
Székesfehérvár
Kategória Gyártás / Termelés
Aktiválás időpontja 2019.11.13.
Iratkozzon fel állásértesítőre