Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

LEAN Specialista - INTS/9/275

INT-Solution Üzleti Tanácsadó Kft.
Régió: Nyírbátor, Szabolcs-Szatmár-Bereg

Hozzáadva: 2019.03.22.
Jelentkezési határidő: 2019.03.28.

Nyírbátori partnerünk számára keresünk kollegát

LEAN Specialista

pozícióba

Ref.: INTS/9/275

Feladatok:

  • Gyártási folyamatokat fejlesztő akciók bevezetésének koordinálása, ezzel is emelve a gyár LEAN kultúráját
  • Egy személyben segíti a LEAN gyártási tevékenységeket a LEAN Competence Center együttműködésével
  • LEAN eszközökkel segíti a mérnökök munkáját
  • LEAN szemlélet kialakítása, bevezetése, fejlesztése
  • A gyártási folyamatok elemzése és optimalizálása a költséghatékonysági mutatókat figyelembe véve a termelékenység és hatékonyság fokozásának érdekében
  • Projektek koordinálása annak érdekében, hogy az anyaghasználat javuljon
  • Produktivitás javítása, berendezések kihasználtságának maximalizálása
  • Megvalósíthatósági tanulmányok meghatározása
  • Olyan megvalósítható javaslatok meghozatala, amelyek a gyár LEAN víziójával összhangban vannak

Elvárások:

  • Felsőfokú műszaki végzettség
  • Tárgyalási szintű angol nyelvtudás
  • Minimum 2 év multinacionális környezetben szerzett tapasztalat
  • LEAN ismeretek
  • Projektmenedzsmentben szerzett tapasztalat
  • Jó kommunikációs és prezentációs készség
  • Jó szervezőkészség
  • Jó csapatjátékos

Előnyt jelent:

  • Six Sigma Green /  Black Belt

Ajánlatunk:

  • Modern, multinacionális környezet
  • Versenyképes fizetés és bónuszlehetőség
Helyek Nyírbátor
Szabolcs-Szatmár-Bereg
Kategória Gyártás / Termelés > Folyamatmérnök, Termeléselemző, Termelésért felelős mérnök, Termelési hivatalnok
Mérnök / Műszaki > Mérnök
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol
Aktiválás időpontja 2019.02.26.
Iratkozzon fel állásértesítőre