Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Lean mérnökségi csoportvezető

  • Az álláshirdetés tegnap lett frissítve

Vállalatunknál a folyamatos fejlesztés (LEAN) és a minőségirányítás egy területként, összevontan működik. Az elmúlt évek bebizonyították, hogy ezen tevékenységek rendhagyó módon való összekapcsolása számos előnnyel jár.

Vállalatunk folyamatos fejlődésének motorjaként működő csapatunkat bővíteni szándékozunk, melynek kapcsán Lean-ben tapasztalt mérnök munkatársat keresünk.

Főbb feladatok és hatáskör:

  • Gyártási folyamatok felülvizsgálata, fejlesztése esetleges hibák elhárítása
  • Lean gondolkodás, szemléletmód és probléma megoldási metódusok kialakítása és fejlesztése
  • Lean stratégia kidolgozása
  • Folyamatos fejlesztést támogató eljárások tevékenységek kidolgozása, bevezetése és nyomon követése
  • FMEA-k és minőségfeljesztési projektek / team-ek és társterületek koordinálása és támogatása
  • Vevői reklamációk kezelésének támogatása strukturált problémamegoldó módszertanokkal
  • Folyamatos fejlesztési stratégia és Lean model egyeztetése a  felsővezetőkkel
  • Középvezetők bevonása a Lean modell működtetésébe
  • Folyamatos fejlesztési stratégia kommunikálása minden munkavállaló számára
  • Lean alapelvek képviselése magasabb szintű üzleti döntéseknél
  • Hosszútávon a Lean elvek és eszközök átültetése a dolgozók napi rutin feladatai közé

Elvárások:

  • Gépész- Villamos-, mechatronika- vagy szakirányú, minőségügyi mérnöki, illetve műszaki manager végzettség
  • Tárgyalóképes, angol nyelvtudás (szóban és írásban)
  • LEAN bevezetésben, fenntartásban szerzett tapasztalat (JDI, Kaizen, CI projektek)
  • 4-5 éves LEAN területen szerzett tapasztalat

Előnyt jelent:

  • Minőségfejlesztési módszerek ismerete
  • Vizsgálati eljárások és forrasztási ismeretek
  • TQM ismeretek (EFQM modell ismerete)
  • Poeple managament tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Versenyképes juttatási csomag
  • Karrierlehetőség nemzetközi környezetben
  • Angol nyelv napi szintű használata
  • Önállóság, kreativitás gyakorlásának lehetősége

Rólunk:

A tesztelési, mérési és vezérlési megoldások területén világszinten élen járó National Instruments Corporation 2001-ben hozta létre leányvállalatát Debrecenben. Folyamatos fejlődésünk mellett büszkék vagyunk emberközpontú vállalati kultúránkra és arra, hogy olyan rendszereket biztosítunk a mérnökök és tudósok számára, melyek megváltoztatják a bennünket körülvevő világot.

Sikerünk zálogának tehetséges munkavállalóinkat, és azt a fiatalos, lendületes, innovatív légkört tekintjük, melyben kollégáink dolgoznak a mindennapok során.

Helyek Debrecen
Hajdú-Bihar
Kategória Energetika / Villamosság > Villamosmérnök
Gyártás / Termelés > Minőségbiztosítási menedzser
Mérnök / Műszaki > Gépészmérnök, Mérnök
Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés > Fejlesztési menedzser, Fejlesztési szakember
Minimális tapasztalat Több mint 5 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol
Aktiválás időpontja 2019.11.19.
Iratkozzon fel állásértesítőre